بهترین دکتر متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران

کلینیک تخصصی پوست و مو صدف

آدرس: تقاطع میرداماد و شریعتی ، رودبار شرقی ،پلاک ۴۷-داری پارکینگ اختصاصی

شماره تماس: ۰۲۱۲۷۴۳۷

telegram-drgalb2

insta

متخصصین پوست و مو پزشکانی هستند که تخصص آن‌ها در زمینه مراقبت از پوست‌های سالم و همچنین تشحیص و درمان بیماری‌های پوست، مو و ناخن می‌باشد. علاوه بر این، دکتر پوست در زمینه درمان مشکلات مربوط به زیبایی، مانند ریزش مو یا جای زخم روی پوست، نیز دانش و تخصص دارند.

شما چه به مراقبت‌های پوستی مطمئن توسط یک متخصص پوست نیاز داشته باشید و چه به یک بیماری یا عارضه یا مشکل پوستی مبتلا باشید و یا بخواهید یکی از درمان‌های زیبایی را انجام دهید تا ظاهر خود را بهبود دهید، می‌توانید با استفاده از خدمات همه‌جانبه و کامل پوست مو در کلینیک صدف تمام نیازهای خود در زمینه پوست و مو را برطرف کنید.

فهرست مطالب

متخصصین پوست و مو چه کاری انجام می‌دهند؟


 11

متخصصین پوست و مو معمولا پروسه‌های تشخیصی تخصصی و پیشرفته‌ی مربوط به مشکلات پوستی را انجام می‌دهند. این متخصصین معمولا از رویه‌های درمانی زیر استفاده می‌کنند:

  • داروهایی که باید به صورت موضعی به پوست زده شود و یا تزریق شود.
  • درمان با نور ماوراء بنفش
  • طیف وسیعی از جراحی‌های مربوط به پوست و مو
  • پروسه‌های مربوط به زیبایی مانند پیلینگ شیمیایی، اسکلروتراپی (برای درمان مشکلاتی مانند واریس) و میکرودرم‌ابریژن (برای لایه‌برداری پوست)

هر یک از متخصصین پوست و یا جراح زیبایی  ممکن است در یک زمینه‌ی خاصی تجربه و دانش بیشتری داشته باشند، برای مثال در زمینه الکتروسرجری (استفاده از جریان الکتریکی با فرکانس بالا برای برش یا سوزاندن بافت در حین جراحی)، کرایوسرجری (فریز کردن بافت)، جراحی لیزری یا جراحی برشی (برداشتن بافت با بریدن آن) و پیوند زدن بافت (مانند پیوند زدن پوست).

نکاتی برای انتخاب متخصص پوست و موی خوب


۱- به دنبال معرفی متخصص خوب از دیگران باشید

12

برای شروع از پزشک عمومی خود بخواهید که شما را به دکتر متخصص پوست و موی خوب ارجاع دهد و لیستی ازین پزشکان تهیه کنید. شما همچنین می‌توانید در ادامه، از اعضای خانواده و فامیل، دوستان و آشنایان و یا دیگر پزشکان یا افراد فعال در زمینه پزشکی بخواهید که یک متخصص پوست و موی خوب به شما معرفی کنند.

بعد از این که لیستی از چند پزشک تهیه کردید، با مطب آن‌ها تماس بگیرید تا ببینید که در حال حاضر بیمار جدیدی ویزیت می‌کنند یا خیر. از منشی پزشک بخواهید که یک وقت مشاوره برای شما تعیین کند تا با پزشک ملاقات و با او صحبت کنید.

۲- در مورد اعتبار متخصص پوست و موی مورد نظرتان تحقیق کنید

اولین و مهمترین موضوع در مورد اعتبار پزشک این است که پزشک مربوطه دارای مدرک تخصصی از دانشگاه و عضو نظام‌پزشکی باشد. این موضوع نشان‌دهنده‌ی این است که پزشک مورد نظر آموزش‌های لازم را دیده است و مهارت‌ها و تجربه‌ی کافی در این زمینه را نیز دارد و می‌تواند خدمات درمانی و مراقبتی را در زمینه پوست و مو ارائه دهد. همچنین این موضوع نشان می‌دهد که این پزشک هیچ سابقه‌ای در شکایت توسط بیماران و یا سابقه کیفری در کار خود نداشته است.

۳- تجربه‌ی متخصص پوست و موی مربوطه را در نظر بگیرید

13

وقتی موضوع مربوط به مشکلات زیبایی و یا سلامت پوست یا مو یا ناخن شما می‌شود، قطعا داشتن تجربه‌ی بالای پزشک موضوع مهمی خواهد بود. هر چه قدر متخصص پوست و موی مورد نظر، در زمینه‌ای که شما مشکل دارید (یا درمانی که می‌خواهید انجام دهید) تجربه و سابقه‌ی بیشتری داشته باشد، احتمال آن که شما به نتایج بهتری دست یابید بیشتر خواهد بود.

 دوره‌های فلوشیپ، دوره‌های آموزشی فوق‌تخصصی برای موارد خاص مانند جراحی، بیماری‌های پوست و مو و مانند آن هستند که بسیار ارزشمندند. از پزشک خود سوال کنید که تا به حال چه تعداد بیمار را با مشکل مشابه شما درمان کرده است. اگر می‌خواهید درمان یا جراحی خاصی را انجام دهید، از پزشک خود بپرسید که تا به حال چند بار این کار را انجام داده است و در مورد میزان یا تعداد مواردی که عوارض ناشی از جراحی بروز کرده است، سوال کنید و همچنین از او بخواهید که به شما بگوید انجام این جراحی برای شما با چه خطرات احتمالی همراه است.

۴- جنسیت پزشک را در نظر بگیرید

14

بسیار مهم است که شما با پزشک خود احساس راحتی کنید، چرا که قرار است برخی موضوعات شخصی خود با او آزادانه و بدون احساس رودربایستی مطرح کنید. در مورد مشکلات مربوط به زیبایی و پوست مو، جنسیت خود شما نیز بسیار مهم است. امروزه برخی از پزشکان ممکن است به تدریج در درمان مشکلات و بیماری‌های زنان یا مردان مهارت بیشتری کسب کنند. شما می‌توانید درباره آموزش‌ها یا تجربیات اخیر پزشک خود در زمینه مشکل خاصی که شما دارید، سوال کنید. بهترین جراح پلاستیک ایران برای شما، کسی است که بتوانید با اون احساس راحتی کنید.

۵- در مورد کیفیت خدمات کلینیک مورد نظر تحقیق کنید

کلینیک پزشک شما در واقع کلینیک شماست. به همین دلیل باید کیفیت خدمات ارائه شده را در کلینیکی که پزشک شما در آن مشغول به کار است، در نظر بگیرید. این موضوع بسیار مهم است، چرا که بیمارانی که در بیمارستان‌های پیشرفته‌تر درمان می‌شود، عوارض درمانی بسیار کمتری دارند و میزان موفقیت درمان در آن‌ها بسیار بیشتر است. علاوه بر این، در صورتی که برایتان مهم است، محل کلینیک را نیز در نظر بگیرید. در صورتی که لازم است برای انجام آزمایش یا گذراندن یک دوره درمانی شامل چند جلسه، به کلینیک رفت‌وآمد داشته باشید، پس لازم است محل کلینیک و فاصله آن با شما مناسب باشد و به خاطر هدر رفتن زیاد وقتتان از تصمیم خود پشیمان نشوید.

۶- چگونگی تعامل پزشک با بیماران را ارزیابی کنید

15

شما باید پزشکی را انتخاب کنید که هنگام صحبت با او احساس راحتی می‌کنید و او به خوبی با شما تعامل می‌کند و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. وقتی برای اولین بار با یک پزشک صحبت می‌کنید، سوالی از او بپرسید و توجه کنید که او چگونه به سوال شما پاسخ می‌دهد. آیا او ازین که شما از او سوال می‌کنید استقبال می‌کند و به سوالات شما به نحوی پاسخ می‌دهد که برای شما قابل فهم باشد؟ آیا طی مدت زمانی که با پزشک خود صحبت می‌کنید احساس می‌کنید او با عجله می‌خواهد شما را از سر خود باز کند و یا متعهدانه خود را در  حل مشکل شما درگیر می‌کند؟ سعی کنید پزشکی را بیابید که مشتاقانه سعی می‌کند شما را درک کند، مشکل شما را دریابد و ترجیحاتی که شما در انتخاب روش درمان دارید را در نظر بگیرد و در هنگام تصمیم‌گیری به انتخاب و تمایلات شما احترام بگذارد.

۷- میزان رضایت سایر بیماران را در نظر بگیرید

اطلاع از این که سایر بیماران در مورد خدمات ارائه شده توسط پزشک چه نظری دارند، می‌تواند به شما نشان دهد که او تا چه حد نسخه‌های خوبی تجویز می‌کند و پروسه‌ها یا عمل‌های جراحی را به خوبی انجام می‌دهد. ممکن است پزشک دارای فرم‌های نظرسنجی آنلاین باشد که در آن در مورد نحوه نوبت دهی، انتظار برای ویزیت، محیط مطب، رفتار کارکنان و دیگر موراد سوال شده است. با مشاهده نظر سایر بیماران می‌توانید بفهمید که بیماران تا چه حد به آن پزشک اعتماد دارند و پزشک تا چه حد برای بیماران خود وقت صرف می‌کند و به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهد.

۸- اطلاع داشته باشید که بیمه‌ی شما چه مواردی را پوشش می دهد

16

توجه به این که بیمه‌ی خدمات درمانی شما، چه مواردی را پوشش می‌دهد یک نکته مهم و کاربردی است. برای آن که بتوانید بهترین استفاده از از خدمات بیمه‌ی درمانی خود بکنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید، احتمالا باید پزشکی را انتخاب کنید که که در این زمینه با بیمه همکاری می‌کند. البته باید همچنان و در عین حال که پزشکی را انتخاب می‌کنید که خدمات تحت پوشش بیمه را رائه می‌دهد، اعتبار، تجربه پزشک، سوابق او و میزان موفقیت در درمان‌های گذشته و کیفیت خدمات کلینیک یا بیمارستان را در نظر داشته باشید.

آمادگی برای اولین جلسه ملاقات با پزشک


 17

ممکن است قبل از این که بخواهید با متخصص زیبایی، پوست و مو ملاقات کنید، برخی آمادگی‌های لازم را داشته باشید، برای مثال یادداشت کردن داروهایی که به صورت غیر‌تجویزی از داروخانه تهیه کرده‌اید تا مشکل پوستی خود را حل کنید و یا داروهایی که قبلا برای شما تجویز شده‌اند. در این صورت احتمال ان که شما یک تجویز بهتر و متفاوت‌تر از متخصص پوست و مو بگیرید بیشتر است و البته این موضوع نیز بسیار مهم است که پزشک از تمام داروهایی که در حال حاضر مصرف می‌کنید اطلاع داشته باشد تا تداخلات دارویی را در نظر بگیرد. روزی که قرار است با پزشک خود ملاقات کنید، مطمئن شوید که پوست شما کاملا تمیز است و سعی کنید روی پوست خود آرایش نداشته باشید تا پزشک شما تصویری صحیح و دقیق از وضعیت پوست شما داشته باشد.

در اولین جلسه ملاقات با متخصص پوست مو، انتظار چه مواردی را داشته باشم؟


در ادامه با مواردی که طی اولین جلسه‌ی ملاقات با متخصص پوست و مو باید انتظار آن را داشته باشید، آشنا می‌شوید:

۱- باید به سوالاتی در مورد سوابق پزشکی خود پاسخ دهید

اولین جلسه‌ی ملاقات شما با متخصص پوست و مو می‌تواند از جهات زیادی مشابه با جلسه ملاقات با پزشک عمومی باشد، چرا که پزشک در مورد سوابق پزشکی شما، داروهایی که مصرف می‌کنید (یا کرده‌اید)، مشکلات و بیماری‌های فعلی و قبلی و مواردی مانند این سوال می‌کند. برای درمان مشکلات پوستی شما، متخصص پوست و مو باید سوابق پزشکی و وضعیت سلامتی شما را دقیقا بداند. تمامی این موارد، حتی اگر مستقیما به پوست مربوط نباشند به نحوی بر روی درمان پوست شما تاثیرگذار هستند.

۲- متخصص پوست و مو، پوست شما را معاینه و بررسی خواهد کرد

اگر برای اولین بار است که شما نزد یک متخصص پوست می‌روید، احتمال آن هست که متخصص پوست بدن شما را به طور کامل معاینه کند و برای مثال به دنبال یافتن خال‌های مشکوک در بدن شما باشد. هرچند ممکن است انجام این کار عجیب به نظر بیاید چرا که شما احتمالا برای درمان یک مشکل پوستی خاص به پزشک مراجعه کرده‌اید، اما متخصص پوست و مو موظف است که تمامی مشکلات پوستی شما را تشخیص دهد و برای درمان آن اقدام کند، حتی مشکلاتی که خودتان نیز از آن بی‌اطلاع هستید.

۳- پزشک باید با احترام با شما برخورد کند

اکثریت قریب به اتفاق متخصصین پوست و مو، افرادی حرفه‌ای هستند که خالصانه می‌خواهند به بیماران خود کمک کنند و از صمیم قلب به فکر منافع بیمار خود هستند.  اما متاسفانه به طور تصادفی چند مورد بد نیز در این میان داریم.

در صورتی که رفتار متخصص پوست مودبانه و محترمانه نیست، یا برای معاینه پوست شما وقت کافی نمی‌گذارد یا می‌خواهد محصولات خاصی را به اجبار به شما بفروشد، نباید اجازه دهید که شما را درمان کند.

در نظر داشته باشید که شما باید با پزشک خود کاملا احساس راحتی داشته باشید و پزشک نیز با شما برخوردی کاملا محترمانه و حرفه‌ای داشته باشد.

۴- پزشک برای شما نسخه یا روش درمانی خاصی را تجویز خواهد کرد

بعد از آن که متخصص پوست و مو، به طور کامل شما را معاینه کرد و وضعیت پوست شما را ارزیابی کرد، احتمالا داروهایی برای شما تجویز می‌کند. به طور کلی می‌توانید انتظار داشته باشید که طی همان جلسه‌ی درمانی اول، پزشک دارو یا روش درمانی خاصی را برای شما تجویز کند. به خاطر داشته باشید که حتما در مورد نحوه‌ی مصرف داروها اطلاعات لازم را کسب کنید و در مورد عوارض احتمالی آن و چگونگی مقابله با این عوارض نیز اطلاع داشته باشید. از پزشک خود سوال کنید که چه مدت طول می‌کشد تا شاهد بهبودی وضعیت خود باشید و در صورتی که بهبودی حاصل نشد، چه کاری باید انجام دهید.

۵- احتمالا ممکن است به بیش از یک جلسه مراجعه نیاز باشد

البته بسیار شگفت‌انگیز و عالی خواهد بود اگر تمام کاری که شما لازم است برای درمان خود انجام دهید این باشد که یک قرار ملاقات با متخصص پوست و مو بگذارید، یک نسخه دریافت کنید و دیگر هرگز نگران مشکل خود نباشید. اما متخصص پوست و مو باید به صورت دوره‌ای شما را ببیند و وضعیت شما را بررسی کند و مطمئن شود که داروهای شما تاثیر خود را می‌گذارند و عوارض جانبی دارو زیاد شما را اذیت نمی‌کنند. همچنین متخصص پوست باید به طور کلی وضعیت کلی سلامت پوست شما را تحت نظر داشته باشد.

اسامی بهترین پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران


لیستی از اسامی بهترین متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران به همرا ه آدرس و تلفن را می توانید در ادامه این مطلب  مشاهده کنید :

دکتر یحیی دولتی

تلفن تماس: ۸۸۷۷۲۳۱۹ - ۸۸۸۸۱۷۱۹

آدرس : ولی عصر - نرسیده به خیابان میرداماد - خیابان دامن افشار - پلاک ۴۰


 

دکتر شیدا شمس

تلفن تماس: ۲۲۰۱۱۶۱۶
آدرس مطب : تهران خیابان فرشته - خیابان بیدار - گرد شرقی پلاک ۲۳


دکتر داوود مقامی - متخصص پوست  و  مو

تلفن تماس: ۲۲۷۷۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس: تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان ۸ ، پلاک ۱۴۶ ، طبقه ۳ ، واحد ۵ ،کلینیک تخصصی سیب سرخ


دکتر فهیمه عابدی منش- متخصص پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۰۹۰۲۶۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - م. سرو - پ. ۷


دکتر محمد جواد نخعی

تلفن تماس: ۲۲۷۲۹۰۷۸ ، ۲۲۷۰۹۸۲۹

آدرس: تهران – ولی عصر – روبروی باغ فردوس – پ. ۱۵۹۰ – برج زعفرانیه – ط. دوم – واحد ۸


دکتر محمدرضا اکبری- متخصص پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۷۷۱۷۸۸

آدرس کلینیک: تهران- خ ولیعصر- پایین تر از میدان ونک- جنب مرکز تجاری خورشید- ساختمان ۱۲۶۶(پلاک جدید ۲۵۴۲) ط۱- واحد۱


دکتر مسعود داودی- متخصص پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۸۷۳۰۰۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - بالاتر از توانیر - خ. شاهین - پ. ۱۰ - کلینیک به سیما


دکتر مجید درودیان- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۶۶۸۸۸۳۹۲

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نبش خ. آذربایجان - ساختمان پزشکان شفا - پ. ۴۷۶ - ط. ۲


دکتر فاطمه آریا نژاد

تلفن تماس: ۲۲۰۸۷۷۱۵  - ۲۲۷۷۲۹۰۴

آدرس کلینیک: سعادت آباد - میدان کاج - ابتدای سرو شرقی - خ مجد


دکتر مصطفی مهدوی نیا- متخصص پوست و مو از دانشگاه تهران

تلفن تماس: ۰۲۱-۲۲۹۸۵۹۲۱

آدرس: تهران، میدان هروی، بلوار گلزار یا پناهی نیا، جنب بانک انصار، برج گلزار، پلاک ۱۴۴/۲، واحد ۱۸، طبقه سوم


دکتر احمد خوشنویس - متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۷۵۹۰۸۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۷ - مطهری (تخت طاووس) - روبروی خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک) - خ. پارسا - خ. صحاف زاده - پ. ۵۴ - ط. ۱


دکتر امیر هوشنگ احسانی

تلفن تماس: ۸۸۶۵۳۱۴۵

آدرس کلینیک: خ ولیعصر- ۲۰۰متر مانده به میدان ونک- بالاتر از پل همت- جنب مجتمع تجاری خورشید- پ۱۲۶۶- ط۲-واحد۷


دکتر دادوند- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۵۴۷۴۱۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. یخچال - تقاطع خ. هدایت - بیمارستان هدایت


دکتر حسین دانایی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۲۵۲۷۰۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - نرسیده به خ. شریعتی - پ. ۳ - ط. ۲ - و. ۸


دکتر مهرناز دانش - متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۹۵۶۷۲۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - کارگر شمالی (امیرآباد) - نرسیده به پمپ بنزین - پ. ۲۶۹ - ساختمان پزشکان امیرآباد - طبقه همکف


دکتر ناهید داداش زاده - متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۶۱۷۳۰۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - جنب بیمارستان ایرانمهر - ک. افسر - ساختمان پزشکان بزرگمهر - پ. ۱۰


دکتر ولی اله خسروجردی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۷۷۸۱۶۱۱۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۸ - دماوند - خ. سبلان جنوبی - بعد از چهارراه انصارالحسین - درمانگاه فرهنگیان


دکتر حمید خطیبی - متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۵۶۸۱۱۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۴ - پاسداران - بوستان ۶ - پ. ۹۲


دکتر مهین خلیل زاده- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۷۰۲۷۱۷

آدرس کلینیک:  تهران - منطقه ۱ - م. تجریش - خ. شهرداری - پ. ۸۶ - و. ۲


دکتر مهرداد خورشاد- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۰۲۹۸۳

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - م. ونک - نبش ک. ۱۸ - پ. ۲۴۵۱


دکتر آرش خسروی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۱۱۸۳۵۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - خ. سرو غربی - ساختمان پزشکان سینا - و. ۱۴


دکتر دانش حیدری- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۳۳۱۴۶۵۱۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - ۱۵ متری دوم - خ. ۲۹ - پ. ۱۳۴ - ط. ۱


دکتر مهران حیدری سراج- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۹-۸۸۹۶۶۱۳۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - فلسطین - خ. ایتالیا - بیمارستان مصطفی خمینی


دکتر مریم خالقی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۳۶۳۷۳۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بلوار دریا - بالاتر از خیابان مطهری - پ. ۱۶۴ - ط. زبرین


دکتر فرزانه خاکی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۹۰۷۶۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - میرزای شیرازی - نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد) - پ. ۳۰۴


دکتر محمدرضا خرازی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۶۰۷۸۴۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - جنت آباد - تقاطع همت - برج طوبی - ط. ۲ - و. ۲۰۵


دکتر جاوید حسینی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۰۷۹۰۳۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - خ. گلستان شمالی - ساختمان پزشکان ۱


دکتر فرشاد حسینی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۷۲۶۴۷۳

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - نرسیده به م. تجریش - بن بست سرشار - ساختمان پزشکان - ط. ۱


دکتر مریم خدادوست- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۱۹۹

آدرس کلینیک:  تهران - منطقه ۲ - کوی نصر (گیشا) - جنب داروخانه کیهان - پ. ۲۱


دکتر زهرا حلاجی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر نیلوفر حایری فر- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۶۸۸۴۵۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - شریعتی - بالاتر از پل رومی - خ. موسیوند - خ. کریمی - پ.۰ ۱۸


دکتر افسر حدادیان- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۶۶۲۹۳۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - شهرک اکباتان - فاز ۱ - بالاتر از سه راه مخابرات - ساختمان برج سبز - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر حمیرا حسینی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۴۴۰۷۳۵۶۵

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - بعد از پل ستاری - ایستگاه شاهین جنوبی - ساختمان لاله - پ. ۱ - ط. ۱


دکتر علی جواهریان - متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۳۳۸۰۰۵۸۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - نبش خیابان ۱۵ متری دوم - روبروی کفش آذین - مجتمع ولیعصر - و. ۲


دکتر صدیقه حجتی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۲۲۲۵۴۶۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - نرسیده به خیابان نفت شمالی - پ. ۱۷۲ - ط. ۲


دکتر نادر جودکی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۴۵۳۹۳۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه اشرفی - ضلع جنوبی داروخانه گل سنگ - ط. ۱ - و. ۵


دکتر حسین جوشش- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۰۸۷۰۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - مرزداران - بین دانش و سرسبز - جنی داروخانه معین زاده - پ. ۲۰۱۴


دکتر شعله حافظ - متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۶۸۰۷۵۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خ. علامه طباطبایی جنوبی - خ. ۳۴ مرکزی - پ. ۴ - ط. ۲ - و. ۵


دکتر فرهاد حافظی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۶-۸۸۷۷۰۰۳۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - خ. یاسمی - بیمارستان سوانح سوختگی مطهری


دکتر کامران جزایری- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۷۶۶۶۲۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۴ - تهرانپارس - فلکه دوم - خ. جشنواره - روبروی فرهنگسرای اشراق - خ. درختی - درمانگاه جشنواره


دکتر منیر جعفری- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۲۳۸۴۷

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه اشرفی اصفهانی - بالاتر از مرزداران - ساختمان پزشکان اردلان - و. ۱۰۵


دکتر بابک جلالی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۰۶۸۳۶۴

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - سید جمال الدین اسد آبادی - بعد از خیابان ۴۳ - ساختمان ظفر - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر شیوا جمشیدی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۰۰۷۰۸۶

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - ایستگاه مهران - ساختمان پزشکان ۸۵ - و. ۱۰


دکتر سپیده تهرانی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۷۸۸۹۱۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش خیابان سرو - پ. ۱۰۱ - ط. ۳ - و. ۱۹


دکتر پریسا توافقی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۲۲۶۴۴۶۰۸

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - بالا تر از دو راهی قلهک - ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ - طبقه ۲ - واحد ۱۵


دکتر رقیه جبرئیلی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۸۷۸۱۵۰

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. صانعی - گروه پزشکی ونک - پ. ۴۲


 

دکتر محمد توسلیان- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۸۸۰۴۲۳۷۲

آدرس کلینیک:  تهران - منطقه ۳ - ونک - خ. سئول - گروه پزشکی ۱۱۰ - پ. ۱۰


دکتر زهرا توفیقی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۰۷۰۸۷۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - نبش گلستان - ساختمان پزشکان ۱


دکتر سیامند توکل- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۲۲۲۲۵۳۹۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ظفر - بین نفت و مدرس - پ. ۱۹۴ - و. ۱


دکتر محمدرضا توکلی- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۲۲۰۴۸۱

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - ستارخان - بین پل یادگار و چهارراه خسرو - جنب داروخانه آلستوم - پ. ۸۷۰


دکتر صباح جابری- متخصص  پوست و مو

شماره تماس: ۳۳۹۵۷۹۷۹

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - پامنار - ک. صدیق - پ. ۵ - درمانگاه انصار الحسین


دکتر رویا تقی پور- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۲۸۱۲۳۶

آدرس مطب:  تهران - منطقه ۲ - بزرگراه جلال آل احمد - روبروی پاتریس لومومبا - پ. ۱۱۳


دکتر زهره تهرانچی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۵۸۵۸۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش کوچه تندیس - ساختمان ۱۴۲ - ط. ۲ - و. ۶


دکتر ستاره تهرانی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۶۰۰۰۰۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. خاقانی - نبش عطاری مقدم - بیمارستان جواهری


دکتر مهدی پیله ور - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۶۸۶۴۲۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - الهیه - خ. فرشته - خ. خزر شمالی - نبش کوچه تایر - پ. ۱۴ - و. ۵


دکتر مهری پاکدل- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۶۷۸۴۰۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - بین آفریقا و مدرس - ضلع شمالی زیر پل - پ. ۷۲۸


دکتر محسن پاکزاد- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۹۸۳۷۳

آدرس مطب:  تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان مدرس - ساختمان پلیکان - ط. ۳ - و. جنوبی


دکتر هاشم پرویزی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۸۶۲۴۲۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - سیدخندان - بن بست خیام - ساختمان سینا - ط. سوم - و. ۷


دکتر بلیغی - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر بهرام بهدادی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۶۶۰۸۴۴۹۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نرسیده به آذربایجان - پ. ۳۴۰ - ط. ۲


دکتر ناهید بهرامی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۸۸۲۰۰۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. بیستم - پ. ۱۴ - ط. ۳ - و. ۸


دکتر حسین بخشی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۸۹۶۱۲۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - شریعتی - روبروی پارک شریعتی - ک. اتوبانک - پ. ۷۳ - و. ۴


دکتر افسون بدری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۷۰۴۹۷۷

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - بالاتر از ظفر - پ. ۱۷۷۷ - برج فردوس - ط. ۳ - و. ۱۵


دکتر سعید پیروزی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۳۴۸۰۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - دماوند - نرسیده به میدان امام حسین - بیمارستان بوعلی


دکتر برزگری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۲۶۷۲۰۶

آدرس مطب:  تهران - منطقه ۳ - شریعتی - بالاتر از ظفر - روبروی بیمارستان ایرانمهر - ک. مرشدی - ساختمان کیانمهر


دکتر شعله بلاغی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۸۸۲۰۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - علامه جنوبی - پاساژ سهیل - ط. ۲ - و. ۷


دکتر ایران ایرانپور- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۸۲۸۱۷۳

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قرنی - نرسیده به کریم خان - پ. ۱۶۱


دکتر مژگان ایگدر- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۱۳۲۶۷۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - سرو شرقی - ساختمان سعادت - پ. ۷۸ - ط. ۱ - و. ۱۰


دکتر رامین بختیاری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۵۳۶۹۳۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - سهروردی جنوبی - نرسیده به بهار شیراز - پ. ۴ - ط. همکف - کلینیک بهار


دکتر حسین بخشی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۷۵۸۴۳۵

آدرس مطب:  تهران - منطقه ۲۰ - شهرری - خ. امام حسین - نبش خیابان گلستان - مجتمع درمانی نبوی


دکتر فرهاد امینی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۹۶۵۴۴۳

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار کشاورز - ک. رویان - پ. ۷۵ - ط. همکف


دکتر کاوه امینی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۳۲۶۵۲۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قائم مقام فراهانی - ک. ۲۴ - پ. ۱ - و. ۲


دکتر رضا نیاکان - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۷۶۶۹۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - نبش خیابان هشتم - پلاک ۱۵ - طبقه همکف


دکتر زهره نیک بخت- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۳۵۹۴۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - احمدقصیر (بخارست) - پلاک ۷۹ - طبقه دوم


دکتر علی نیک زاد - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۴۱۳۷۵۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - ط. فوقانی داروخانه جردن


دکتر منیژه باقری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۳۲۱۰۲۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - استاد حسن بنا شمالی - شمس آباد - خ. ریحانی - چهار راه نعیم - پ. ۵۱


دکتر محمد علی نیلفروش زاده- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۹۳۹۲۸

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا (جردن) - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - طبقه فوقانی داروخانه جردن


دکتر سعید هاشمی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۹۲۲۵۱۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - میدان مادر (محسنی) - پلاک ۹۱ - واحد ۴


دکتر حمید وحیدی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۶۶۰۰۱۰۵۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۹ - دامپزشکی - نرسیده به خیابان ۲۱ متری جی - جنب مسجد اولیا - درمانگاه هاشمی


دکتر پروین ندیم- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۳۳۳۳۸۰۷۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - پیروزی - چهارراه کوکاکولا - پلاک ۴۸۲ - طبقه سوم


دکتر سهیلا نصیری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۷۷۴۳۵۲۵۰

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۴ - پیروزی - روبروی خیابان سوم نیروی هوایی – پلاک۳ ۸۸


دکتر تورج مکرمی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۱۹۳۵۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - مطهری (تخت طاووس) - تقاطع خیابان میرزای شیرازی - ساختمان ۱۱۱ - طبقه سوم


دکتر الهام مکرمی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۰۶۰۳۳۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - شیرازی جنوبی - خیابان علیخانی - کینیک ونک پارک


دکتر فرهاد ملک زاده- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۹-۳۳۳۳۴۸۰۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳- دماوند - نرسیده به میدان امام حسین - بیمارستان بوعلی


دکتر فرینار ملکی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۹۶۰۶۹

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - میدان کاج - خیابان سروغ غربی - کوچه صدف - برج هرمزان - طبقه اول - واحد ۲


دکتر پروین منصوری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن:۹-۶۶۵۸۱۵۵۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار کشاورز - بیمارستان امام خمینی


دکتر مرتضی حیدری- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۶-۴۴۵۲۰۵۸۲

آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲۱ - تهرانسر - بلوارلاله - درمانگاه خیریه قوامین


دکتر حمیرا مستفید - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۷۱۸۲۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خیابان سرو غربی - نبش خیابان بخشایش - ساختمان پزشکان - طبقه همکف - واحد ۲


دکتر اصغر مسعودی- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۲۲۰۸۴۶۳۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - شهرک قدس (غرب) - بلوار پاک نژاد - خیابان مطهری - مجتمع آیدین - پلاک ۱۰


دکتر محمد مشیر- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۷۶۶۳۳۱

آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - بهشتی (عباس آباد) - خیابان صابونچی (مهناز) - ساختمان پزشکان ایران پزشک - طبقه سوم


دکتر طاهره محقق - متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۵۵۹۰۵۱۸۵

آدرس مطب:  تهران - منطقه ۲۰ - شهرری - خیابان زکریای رازی - کوچه طرق رودی - پلاک ۵۴ - ساختمان پزشکان مرکزی


دکتر رویا گستری- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۸۸۰۶۲۲۱۴

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه همت - نرسیده به بزرگراه چمران - بیمارستان میلاد


دکتر نسرین گل محمدی- متخصص  پوست و مو

تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۸۲۶

آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - کوی نصر (گیشا) - خیابان فروزانفر - پلاک ۱۸


دکتر ویدا محق- متخصص  پوست و مو

شماره تلفن: ۳-۴۴۰۰۱۹۰۲

آدرس مطب: تهران - منطقه ۵ - فلکه دوم صادقیه (آریاشهر) - روبروی پارک استقلال - درمانگاه ابن سینا