استفاده از بادی جت برای لاغری و پیکر تراشی،خطرات و عوارض

b1

اگر علی‌رغم ورزش منظم و رژیم لاغری سختگیرانه نمی‌توانید از دست چربی‌های مقاوم خلاص شوید و به تناسب اندام دلخواه خود دست یابید، پیشنهاد می‌کنیم جراحی بادی جت را امتحان کنید. لیپوساکشن روشی ایده‌آل برای از بین بردن چربی اضافی و پیکرتراشی است که ناحیه‌های مشکل‌ساز مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش منظم را مستقیماً درمان می‌کند.

چربی‌های اضافی تقریباً هر ناحیه‌ای از بدن را می‌توان با لیپوساکشن بادی جت از بین برد. بادی جت بیشترین کاربرد را برای لاغری شکم، ران، بازو، باسن، زانو و غبغب دارد. به منظور انتخاب بهترین روش درمانی،متخصصین ما در کلینیک زیبایی صدف قبل از اقدام به هر گونه جراحی جلسه ای مشاوره برای بررسی دقیق شرایط بیمار و انتظارات او از بادی جت برگزار می‌کننند.
چنانچه تصمیم به بهره‌گیری از عمل بادی جت دارید، همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه اطلاعات لازم دارند تا بتوانید آگاهنه تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید و جراح مناسب را انتخاب کنید. به علاوه این فرصت در اختیارتان قرار داده می‌شوید تا تجهیزات ما را بررسی کنید و درک مناسبی از عمل داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02127437 تماس حاصل نمایید.

لیپوساکشن واتر بادی جت


b2

لیپوساکشن واتر بادی جت گونه جدیدی از لیپوساکشن با تهاجم حداقل است که در آن برای حذف چربی‌های اضافی  از نیروی آب استفاده می‌شود. زمانی که کاری از رژیم غذایی و ورزش برنیاید، لیپوساکشن با آب نتیجه‌ای ایده‌آل را با کبودی و ورم کمتر و دوران بهبود کوتاه‌تر از عمل‌های قدیمی لیپوساکشن به دست می‌دهد. سلول‌های چربی برای همیشه از ناحیه‌های درمان شده بیرون رانده می‌شود تا بیمار از داشتن اندامی متناسب لذت ببرد.

ناحیه‌های قابل درمان با بادی جت


بادی جت تقریباً برای تمام ناحیه‌های دارای چربی مقاوم، به ویژه شکم، ران، باسن، زانو، بازو و غبغب کاربرد دارد. از آنجایی که لاغری با بادی جت عملی سریع و با دوران بهبود کوتاه است، عمل زیبایی ایده‌آل برای بیمارانی است که می‌خواهند چند ناحیه را به طور همزمان لاغر کنند.

مزایا


چنانچه ورزش و رژیم لاغری برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه کافی نباشد، لاغری با بادی جت راهکاری مناسب خواهد بود که عوارض و اثرهای جانبی معمول روش‌های قدیمی لیپوساکشن را به دنبال ندارد. به جای آن که مجبور باشید دوران بهبود دردناک و چند هفته‌ای روش‌های قدیمی لیپوساکشن را پشت سر بگذارید و جای زخم و کبودی گسترده را تحمل کنید، لیپوساکشن بادی جت با آب به ایمن‌ترین روش نتایجی بسیار بهتر از لیپوساکشن قدیمی را به دست می‌دهد. دیگر مزایای بادی جت عبارت است از:

  • دوان بهبود بسیار کوتاه
  • پایین بودن احتمال بروز عوارض بادی جت
  • بالا رفتن فشار خون
  • قابل انجام بودن تحت بی‌حسی موضعی
  • آسیب حداقل به بافت‌های اطراف
  • ورم و کبودی کمتر

 سازو کار عملکرد بادی جت


b4

b5

b6

b7

لیپوساکشن بادی جت از رویکردی ملایم و با تهاجم حداقل برای ایجاد نتایج چشمگیر بهره می‌گیرد. این عمل جدید بیمار را از ناراحتی و عوارض ناخوشایند معمول روش‌های قدیمی لیپوساکشن رهایی می‌بخشد و بیمار را از نتایجی ماندگار و اندامی متناسب برخوردار می‌سازد.

بادی جت برای متلاشی و خارج کردن سلول‌های چربی از بدن بر نیروی آب تغلیظ شده متکی است. چربی با استفاده از تکنولوژی واتر جت با نیرویی بسیار کمتر از روش‌های قدیمی لیپوساکشن از بدن خارج می‌شود. نیروی واتر جت سلول‌های چربی را از بافت‌های پیرامون‌شان جدا می‌کند و اجازه می‌دهد کانولای ساکشن راحت‌تر حرکت کند. حرکت راحت‌تر کانولا احتمال آسیب دیدن بافت‌های پیرامونی، مانند پوست، عضله، عصب، رگ و بافت‌های پیوندی را به حداقل می‌رساند.

عمل بادی جت


از آنجایی که عمل بادی جت ملایم است، معمولاً به صورت سرپایی و تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. زمان متوسط کل عمل برای هر ناحیه از بدن 30 تا 45 دقیقه است. اکثر بیماران بادی جت می‌توانند فعالیت‌های روزمره خود را بلافاصله پس از عمل شروع کنند، به همین دلیل این عمل گاهی "درمان ساعت استراحت و نهار" نامیده می‌شود.

دوران بهبود


از آنجایی که بادی جت ملایم‌تر از دیگر گونه‌های لیپوساکشن است، دوران بهبود بادی جت کوتاه‌تر و ورم و کبودی آن کمتر است. درد اکثر بیماران بادی جت پس از چند روز کاملاً از بین می‌رود و پس از حدود دو هفته می‌توانند فعالیت‌های سبک را از سربگیرند. سرعت التیام هر بیمار متفاوت با دیگری است، اما انتظار می‌رود بخش اعظم ورم پس از یک تا سه ماه فروکش کند.

تمام روش‌های لیپوساکشن پوست را محکم می‌کند و می‌کشد. کشیدن پوست در نقاط باریک بودن پوست، مانند گردن و بازو واضح‌تر است. اما در نقاطی که پوست ضخامت بیشتری دارد، پوست پس از برداشتن چربی شل می‌شود که به راحتی قابل درمان است. چنانچه پوست، مانند ناحیه شکم یا باسن، چین خورده و افتاده باشد، این چین‌ها پس از عمل باقی خواهد ماند. البته لیپوساکشن در صورت وجود چین‌های چربی در ناحیه کمر بهبود قابل توجهی را ایجاد می‌کند.

مراقبت پس از عمل


متخصصین کلینیک صدف روزها و هفته‌های متوالی پس از انجام عمل در کنار بیمار هستند و برنامه‌های تکمیلی مراقبت از بیمار را ارائه می‌دهند. جراح چند وقت را برای بیمار تعیین می‌کند تا در این فرصت‌ها بتواند بر روند پیشرفت و بهبود بیمار نظارت داشته باشد، روش‌های به حداقل رساندن جای زخم را آموزش دهد و کرم‌های تهیه شده را در اختیارش قرار دهد.

تفاوت بادی جت با دیگر روش‌های لیپوساکشن


کبودی، جای زخم، ورم، خونریزی و دوران بهبود پس از بادی جت در مقایسه با روش‌های قدیمی لیپوساکشن کمتر است. تکنولوژی بادی جت روش لیپوساکشن بادی جت با آب را ایمن‌تر و ملایم‌تر می‌کند و نتایج ماندگارتر و بهتری را به دست می‌دهد. در لیپوساکشن قدیمی علاوه بر این که احتمال آسیب دیدن بافت‌های اطراف وجود دارد، مکش شدید نیز غالباً برآمدگی‌های ناخوشایندی را روی پوست به جا می‌گذارد. بیماران پس از عمل بادی جت با تحمل حداقل ناراحتی و دوران بهبودی کوتاه از پوستی صاف، نتایجی ماندگار و اندامی متناسب برخوردار می‌گردند.

هزینه


هزینه لیپوساکشن با آب معمولاً بیشتر از هزینه لیپوساکشن به روش‌های قدیمی است. هزینه واقعی بادی جت به عامل‌های متعددی چون حق الزحمه جراح، هزینه بی‌حسی، بستری شدن یا تجهیزات جراحی و گن و داروهای پس از عمل بستگی دارد. به علاوه تجربه جراح و محل جغرافیایی کلینیک نیز بر هزینه عمل تاثیر می‌گذارد.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است