تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

1

تزریق چربی طبیعی‌ترین روش برای بهبود و تقویت سینه و همچنین تزریق چربی به صورت از روش ها چاق کردن صورت و گونه گذاری است چرا که در این روش برای ایجاد تغییر در شکل و اندازه سینه، از چربی بدن بیمار استفاده می‌شود و نیازی به استفاده از ایمپلنت‌ها نیست. اگر قصد انجام عمل جراحی سینه را دارید اما ایده استفاده از ایمپلنت‌های سیلیکونی را دوست ندارید، برای بزرگ کردن سینه خود می‌توانید روش تزریق چربی را مد نظر قرار دهید. بهبود و تقویت سینه از طریق تزریق چربی در سینه یک فرایند کم تهاجمی است که می‌توانید به کمک آن در ظاهرتان تغییر ایجاد کرده و بزرگ‌تر شدن اندازه‌ی سینۀ خود را احساس کنید.

ما در کلینیک صدف زمانی را به شما اختصاص می‌دهیم که در آن زمان درباره‌ی تمام گزینه‌های جراحی با شما گفتگو و اهداف و نگرانی‌هایتان بررسی می‌شود بنابراین شما قادر خواهید بود روش درمانی را انتخاب کنید، که مناسب و درخور شماست. ممکن است که مثل بسیاری دیگری از خانم‌ها مایل باشید بدون استفاده از ایمپلنت‌ها حجم سینه خود را افزایش می‌دهید. با انتخاب روش درمانی تزریق چربی و به کمک لیپوساکشن، فرایند درمانی را سپری خواهید کرد که به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای دوره ریکاوری و بهبود کوتاه‌مدتی دارد و با برداشتن چربی اضافه از قسمت دیگر بدن برای این کار، به آن بخش از بدن خود نیز شکل و فرم بهتر و زیباتری دهید. ما عمل یک‌روزه بزرگ کردن سینه که در کلینیک کاملاً مجهز ما انجام می‌شود را به شما پیشنهاد می‌کنیم این روش به شما اجازه می‌دهد تا پس از عمل به خانه بازگردید و نیازی به ماندن شما در بیمارستان در طول شب نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت مشاوره با پزشکان ما در کلینیک صدف می‌توانید با شماره 02127437 تماس حاصل فرمایید.

افراد مناسب برای انجام عمل جراحی بزرگ کردن طبیعی سینه


  •  خانم‌هایی که به دنبال یک روش طبیعی برای بهبود و بهتر کردن سایز سینه خود و زیبایی سینه‌ها هستند بدون اینکه جسم خارجی مانند پروتز سینه وارد بدن آن‌ها شود.
  •  برای برداشت چربی بیمار باید به مقدار کافی چربی در بدن داشته باشد.
  •  فرد نباید سیگاری باشد و یا اینکه باید حداقل دو هفته قبل از عمل جراحی سیگار را ترک کند.
  •  درصورتی‌که فرد بخواهد همراه با عمل بزرگ کردن سینه، عمل لیپوساکشن را نیز انجام دهد؛ و از مزایای لیپوساکشن هم بهره ببرد.
  •  اگر به دنبال این هستید که حجم سینه خود را به‌اندازه یک سایز (کاپ) افزایش دهید. درصورتی‌که بخواهید حجم سینه خود را بیشتر از یک سایز افزایش دهید، نیاز است که بیش از یک‌بار فرایند تزریق چربی را تکرار کنید.

عمل بزرگ کردن سینه با تزریق چربی در کلینیک صدف


مشاوره

ما مایل هستیم که شما با انتخاب هرکدام از روش‌های درمانی احساس شادی و راحتی کنید. به همین دلیل است که ما همیشه به شما توصیه می‌کنیم که بدون هیچ دغدغه‌ای و به‌طور اختیاری در یک جلسه مشاوره با یکی از پزشکان متخصص ما درباره‌ی گزینه‌های درمانی گفتگو نمایید. این جلسه مشاوره به شما فرصتی می‌دهد تا سؤالات خود را بپرسید و برای بهبود فرم سینه اطلاعات بیشتری در زمینۀ تزریق چربی کسب کنید. ما با شما درباره تاریخچه پزشکی، نگرانی‌های شخصی و اهدافتان صحبت خواهیم کرد و به شما کمک می‌کنیم تا در انتخاب روش درمانی مناسب، تصمیم آگاهانه‌ای داشته باشید.

قبل از عمل

همیشه قبل از تعیین نوبت و انجام درمان با پزشک جراح خود ملاقات خواهید داشت. این جلسه به شما اجازه می‌دهد تا سؤالات بدون جواب خود را بپرسید و نسبت به تیم پزشکی احساس راحتی کنید. انجام آزمایش خون، ماموگرام (ماموگرافی) و در صورت لزوم سونوگرافی توسط پزشکان ما در برنامه زمان‌بندی ملاقات شما با پزشک گنجانده می‌شود. همچنین متخصصان ما با ارائه برنامه مراقبت پس از درمان نیز شما را در این مسیر راهنمایی می‌کنند، بنابراین شما برای سپری کردن دوره بهبودی و ریکاوری خود به بهترین نحو آماده خواهید بود.

طی انجام عمل پروسه عمل

حفظ سلامت و رفاه حال شما اولین و مهم‌ترین اولویت و نگرانی ما می‌باشد. زمانی که شما برای انجام عمل وارد کلینیک ما می‌شوید پزشک جراح در دسترس شماست تا درصورتی‌که نیاز شود آخرین سؤالات شما را پاسخ دهد و برگه‌ی رضایت‌نامه‌ی انجام عمل را امضاء نمایید. عمل بزرگ کردن سینه با تزریق چربی به کمک ایجاد آرام بخشی بدون بیهوشی انجام می‌شود بنابراین با متخصص بیهوشی که به شما کمک می‌کند تا آرام و راحت باشید نیز ملاقات خواهید کرد.

 3

برداشت چربی با روش لیپوساکشن اولین مرحله عمل می‌باشد. برای این کار با استفاده از یک سرنگ و یک کانولای بسیار ریز (ابزار شبیه سوزن)، چربی اضافه از قسمت‌هایی از بدن نظیر ران، دور کمر یا شکم برداشته می‌شود.

کمر/ باسن داخل ران زانو شکم

هنگامی‌که به مقدار کافی چربی جمع‌آوری شد، این چربی‌ها به‌وسیله یک دستگاه مخصوص پالایش می‌شود و مواد زائد آن‌ها خارج می‌گردد و بدین نحو چربی برای تزریق آماده‌سازی می‌شود. در مرحله آخر چربی مجدداً به سینه تزریق می‌شود. این سلول‌های چربی که دارای تعداد زیادی از سلول‌های بنیادی بالغ هستند، شسته و سانتریفیوژ می‌شوند و برای تزریق تثبیت می‌شوند. سپس سلول‌های زنده چربی و سلول‌های بنیادی با سوزن‌های مخصوص به سینه تزریق می‌شوند بدون اینکه جای زخم (اسکار) بر جای بماند. این چربی‌ها و سلول‌های تزریق‌شده برای همیشه و به‌طور دائمی در سینه فرد، زنده می‌مانند و همان‌  گونه که در محل برداشت‌شده زندگی می‌کردند در سینه نیز به همان نحو به حیات خود ادامه می‌دهند.
معمولاً فرایند عمل بین 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد. پس از عمل شما به اتاق ریکاوری خصوصی منتقل می‌شوید و تا زمان مرخص شدن از بیمارستان می‌توانید در آنجا استراحت کنید.

پس از عمل

خواسته ما این است که شما در طی درمان احساس راحتی کنید بنابراین هنگامی‌که شما در اتاق ریکاوری خود در حال استراحت هستید پرستار برای شرح مراقبت‌های پس از عمل دوباره به سراغ شما می‌آید و به‌طور دقیق تحت کنترل و مراقبت تیم پزشکی خواهید بود. هنگامی‌که آماده بازگشت به منزل شدید تیم پزشکی نوبت ملاقاتی با جراح برای شما ترتیب می‌دهند که در آن جلسه نحوه سپری شدن دوره ریکاوری و بهبود برایتان شرح داده خواهد شد.

دوره بهبود

فرد می‌تواند یک روز پس از عمل به سرکار بازگردد؛ اما ممکن است کمی تورم و کبودی ایجاد شود.

نتایج

معمولاً اغلب خانم‌ها پس از پایان دوره‌ی ریکاوری عمل بزرگ کردن سینه، علاوه بر بهبود شکل ظاهری، افزایش عزت‌نفس و خویشتن‌ بینی را نیز تجربه می‌کنند.

سؤالات رایج


عمل بزرگ کردن سینه با تزریق چربی، ترکیبی از دو روش لیپوساکشن و تزریق چربی می‌باشد به همین علت فرایند انجام این روش درمانی در مقایسه با روش ایمپلنت کمی بیشتر طول می‌کشد.

آیا فرایند درمان دردناک است؟

تیم پزشکی برای اطمینان از اینکه درمان تا حد امکان بدون درد و راحت است در طول این دوره کاملاً در کنار شما هستند. طی پروسه درمان آرام بخشی بدون بیهوشی در شما ایجاد می‌شود که ممکن است براثر آن تا چند روز پس از عمل کمی کبودی و تورم در شما ایجاد شود.

پس از چه مدتی می‌توان نتایج را مشاهده نمود؟

نتایج تزریق چربی بلافاصله و فوراً قابل‌ مشاهده است اما با سپری شدن فقط چند هفته از عمل، فرم و اندازه سینه به بهترین حالت خود به نظر خواهد رسید.

آیا نتایج عمل دوام دارد؟

پزشک جراح به شما کمک می‌کند تا بتوانید فرم بدن خود را پس از عمل مجسم کنید. نتایج تزریق چربی در مقایسه با روش ایمپلنت سیلیکون که در آن فرم و اندازه‌ی سینه از پیش تعیین می‌شود، کمتر قابل پیش‌بینی می‌باشد. همچنین شما باید این را بدانید که مقدار کمی از چربی تزریق‌ شده توسط فرایند سوخت‌ و ساز، جذب بدن می‌شود اما تا زمانی که در آینده وزن کم نکنید باقی‌مانده چربی تزریق‌شده در سینه در جای خود ثابت می‌ماند اما کاهش وزن می‌تواند موجب از بین رفتن و جذب چربی تزریق‌شده شود.

آیا عمل تزریق چربی برای بیمار عوارض جانبی در بردارد؟

در طی جلسه مشاوره و همچنین در هنگام شرح مراحل عمل توسط جراح، شما از تمام خطرات احتمالی عمل آگاه می‌شوید. تیم پزشکی شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه به بهترین نحو دوره بهبودی خود را سپری کند. همچنین اطلاعات ضروری از جمله اینکه برای بهتر شدن نتایج تا چه مدت‌ زمانی نیاز به پوشیدن سوتین طبی و ورزشی و استفاده از بانداژ فشاری دارید در اختیار شما قرار داده می‌شود. ما به شما کمک کنیم تا دوره بهبود را آسان سپری نمایید، برای ما در اولویت قرار دارد. احتمالاً بر اثر تزریق چربی، در محل تزریق کبودی و تورم ایجاد می‌شود که معمولاً این عوارض پس از یک هفته تا ده روز فروکش می‌کنند.به این پست امتیاز دهید.
تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی
3 از 3 رای