تزریق ژل به سینه برای بزرگ کردن آن

سینه‌ها، یکی از جنبه‌های زیبایی خانم‌ها محسوب می‌شوند، اما عده کمی ‌از آن‌ها خوش شانس هستند و فرم سینه‌های آن‌ها ایده‌آل می‌باشد. این جاست که درمان‌های غیرجراحی مانند تزریق ژل و چربی برای بزرگ کردن سینه ها می‌تواند راه‌گشا باشد چرا که با انجام این تزریقات می‌توانید فرم و اندازه‌ی سینه‌ها را به همان شکلی که دوست دارید، تغییر دهید. علاوه بر این، نتایج انجام این عمل می‌تواند اعتمادبه‌نفس شما را افزایش دهد و شما را از دست احساس بدی که نسبت به بدن خود دارید رها کند. البته لازم به ذکر است که قیمت ژل ها بسیار بالا است و برای تزریق در سینه حجم زیادی از ژل مورد نیاز است بنابراین معمولا این روش برای تزریق در سینه مورد استفاده قرار نمی گیرد. همچنین از تزریق ژل به چانه برای بهبود فرم صورت و هماهنگی اجزاء صورت میتوان استفاده نمود.

در کلینیک زیبایی تخصصی صدف از چندین عمل زیبایی غیر تهاجمی ‌و غیر جراحی، برای بهبود فرم سینه و بزرگ کردن سینه‌ها استفاده می‌شود. اما کلینیک صدف به شما پیشنهاد می کند که به دلیل بالا بودن هزینه تزریق ژل  در سینه از تزریق چربی به جای آن استفاده نمایید . 

به عنوان بخشی از روند تزریق در کلینیک زیبایی تخصصی صدف  قبل از جلسه‌ی درمانی، لازم است با متخصص زیبایی یک جلسه مشاوره داشته باشید. در این جلسه شما می‌توانید در مورد مزایای تزریق چربی به سینه نسبت به ژل آگاهی یابید و درمورد نتایجی که از آن انتظار دارید با پزشک متخصص خود بحث و تبادل نظر کنید.

تزریق ژل در سینه چیست؟


تزریق ژل به سینه، روشی برای بزرگ کردن سینه‌ها است و برای افرادی مناسب است که نمی‌خواهند زیر تیغ جراحی بروند. در روش بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی از هیچ پروتزی استفاده نمی‌شود. مواد استفاده شده در این ژل‌های تزریقی برای بزرگ کردن سینه مشابه با مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مخصوص صورت است. در این روش برای خوش فرم کردن سینه ، ژل در زیر بافت سینه تزریق می‌شوند اما نتایج آن نسبت به سایر روش های درمان طبیعی و ماندگار نیست .

در روش برجسته کردن سینه با ژل ، ژل با ماده‌ی بی‌حس کننده ترکیب می‌شود و سپس در سینه تزریق می‌شود و بنابراین همزمان با تزریق ژل، سینه‌ها بی‌حس نیز می‌شوند. اما باز هم در صورتی که نسبت به عوارض تزریق ژل نگران هستید می‌توانید از متخصص خود بخواهید که به شما آرام‌بخش بدهد .

 روش های تزریقی عمل بزرگ کردن سینه هیچ نیازی به انجام جراحی ندارد و به کمک آن می‌توانید سایز سینه‌های خود را یک واحد افزایش دهید.

نتایج تزریق و دوره‌ی ریکاوری


نتایج تزریق ژل و تزریق فیلر در سینه، در مقایسه با روش کاشت ایمپلنت بسیار طبیعی‌تر است چرا که ژل تزریق شده در سینه، پس از تزریق درون سینه را پر می‌کند درنتیجه سبب بزرگ کردن سینه شده و به آن فرم می‌دهد و بر خلاف  ایمپلنت‌ها فرم سینه را به طور کلی تغییر نمی‌دهد. اما تزریق ژل هزینه بسیار بالایی دارد و تزریق چربی نسبت به این روش ارجحیت دارد .

علاوه بر این، یکی از دلایل محبوبیت روش های تزریق ژل به سینه این است که این روش هیچ جای برش و زخمی ‌بر جا نمی‌گذارد و مدت زمان ریکاوری بعد از آن ها بسیار کوتاه است. عوارض تزریق ژل و  این روش ها، مانند قرمزی و تورم سینه‌ها، بسیار خفیف هستند. چربی به دلیل اینکه از بافت بدن خود بیمار برداشته می شود احتمال بروز عوارض جانبی در آن بسیار کمتر از عوارض تزریق ژل است .شما بلافاصله بعد از انجام تزریق می‌توانید کلینیک را ترک کنید و به انجام فعالیت‌های روزانه خود مانند ورزش یا هر کار دیگری بپردازید.

مزایای تزریق چربی در سینه نسبت به تزریق ژل


تزریق چربی و تزریق ژل تنها در عمل تزریق با یکدیگر شباهت دارند اما مزایای تزریق چربی نسبت به ژل خیلی بیشتر است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم .

  • چربی از قسمت های مختلف بدن بیمار برداشته می شود به خاطر همین یک بافت زنده محسوب می گردد اما ژل یک ماده ساختگی است .
  • به دلیل اینکه چربی یک بافت زنده محسوب می شود و از بدن خود بیمار برداشته می شود ماندگاری آن نسبت به ژل که یک ماده ساختگی است بیشتر است.
  • در تزریق چربی احتمال جابه جایی بافت اصلا وجود ندارد زیرا بافت چربی در منطقه مورد نظر پیوند شده است اما احتمال جابجایی در تزریق ژل وجود دارد چون ژل  یک ماهیت ساختگی دارد و این احتمال وجود دارد که به خوبی با بافت های بدن عجین نشده باشد و هر چه که ژل ها دارای اثرات طولانی مدت تری باشند این اختمال افزایش می یابد و در صورت جابجایی ژل، بیمار بد فرمی و بد شکلی سینه را تجربه خواهد کرد.
  • روش تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه فقط به عنوان یک پر کننده عمل نمی کند بلکه با داشتن منبع مهمی از سلول های بنیادی نقش مهمی در جوانسازی نیز دارد در صورتی که ژل تنها خاصیت پر کنندگی سینه را به همراه دارند و اصلا خاصیت جوانسازی ندارند.
  • تزریق چربی به خاطر اینکه روشی است که از بافت های زنده بدن در آن استفاده می شود علاوه بر اینکه می تواند برای سینه مورد استفاده قرار گیرد در نواحی دیگر مانند اجزای مختلف صورت که شامل نواحی (دور چشم، بالا و پایین ابروها و مناطقی که ریسک بالایی دارند مثل ناحیه گیجگاهی و شقیقه ها)، دست ها، پاها، باسن، ران و حتی جوانسازی و زیبایی اندام تناسلی خانم ها کاربرد دارند اما تزریق ژل در هیچ کدام از این موارد کاربرد ندارد ضمن اینکه اثرات و ماندگاری تزریق ژل نسبت به چربی نیز بسیار کوتاه تر است . تزریق چربی یک روش چاق کردن صورت نیز می باشد.
  • احتمال گلوله شدن چربی ها در تزریق چربی بسیار کم می باشد و اگر به هر دلیلی چنین عارضه ای که احتمال آن هم بسیار کم است بروز کند روش درمان آن بسیار ساده است و معمولا با چند ماساژ عمقی و موثر مشکل برطرف می گردد اما احتمال گلوله شدن در تزریق ژل بسیار بالا است و تنها راه درمان آن تخلیه کردن ژل می باشد .
  • نکته دیگر درمورد یادگیری انجام این دو فرآیند می باشد و برای تزریق ژل تنها یک دوره آموزشی کوتاه که شامل چندین ساعت می شود کافی است اما برای یادگیری تزریق چربی به مدت زمان زیادی نیاز دارد چون یک فرآیند جراحی می شود و جراح باید به تکنیک های لیپوساکشن چربی و تزریق چربی آشنایی لازم را داشته باشد. در ضمن جراح باید آگاهی کامل نسبت به آناتومی سینه و هر منطقه ای که نیاز است جراحی را انجام  دهد داشته باشد بنابراین درصد اطمینان فرآیند تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتر است.

نتایج این روش چقدر ماندگاری دارند؟


تزریق چربی بر خلاف تزریق ژل خطر جابجائی و یا آلرژی در برجسته کردن سینه ندارد چون چربی سلول زنده است وفقط از یک جا ی بدن فرد برداشته شده و به جای دیگر منتقل شده است. در شرایط استریل خطر عفونت یا انتقال بیماری ندارد زیرا از خود فرد گرفته میشود.بر خلاف ژل و یا پروتز سینه در لمس قوام بسیار طبیعی دارد چون از جنس چربی خود فرد است.

در عمل بزرگ کردن سینه مدت اثر و ماندگاری ژل نسبت به چربی بسیار کمتر است . معمولا تغییرات ناشی از مزایای تزریق چربی در سینه می تواند تا چندین سال دوام و ماندگاری داشته باشد و حتی می توان گفت در بسیاری از موارد این تاثیر برای همیشه در سینه باقی می ماند اما در ژل تزریقی تاثیر تزریق بعد از مدت کوتاهی از بین می رود و نیاز است که هر چند وقت یک بار فرآیند تزریق مجددا روی بیمار صورت گیرد .

 

تزریق ژل در سینه برای چه کسانی مناسب نیست؟


زنانی که بافت سینه‌ی آن‌ها بسیار کم است و همچنین زنانی که سینه‌ی آن‌ها کاملا افتادگی دارد، گزینه‌های مناسبی در تزریق ژل برای رفع افتادگی سینه نیستند و عمل پروتز سينه گزینه بهتری برای بزرگ کردن سینه آنها می باشد .

هزینه تزریق ژل در سینه چه قدر است؟


عمده‌ترین هزینه‌ی تزریق ژل و چربی در سینه و پروتز سینه ، در واقع هزینه‌ی پزشک است. هزینه‌های دریافتی هر یک از پزشکان برای تزریق ژل در سینه متفاوت است و این موضوع بستگی به مهارت‌های پزشک مربوطه دارد اما با این حال همیشه بزرگ کردن سینه با تزریق ژل در سینه هزینه زیادی را در بر دارد چون قیمت ژل ها بسیار بالا بوده و مقدار حجمی که باید به سینه بیمار تزریق شود معمولا زیاد است پس قبل از اقدام به تزریق ژل در سینه، به عکس‌های مربوط به عمل‌های زیبایی انجام شده توسط پزشک نگاه کنید تا مطمئن شوید که پزشک مورد نظر توانایی و مهارت لازم را در این زمینه دارد، سپس در بین گزینه‌های موجود، پزشکی را انتخاب کنید که هزینه‌های دریافتی او با بودجه شما همخوانی دارد. در کلینیک صدف به دلیل بالا بودن هزینه تزریق ژل ، از تزریق چربی در سینه استفاده می‌شود، چون علاوه بر مناسب تر بودن هزینه، دوام و ماندگاری بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد .به این پست امتیاز دهید.
تزریق ژل به سینه برای بزرگ کردن آن
3.5 از 4 رای