جراحی بینی عروسکی (بینی فانتزی یا سرسره‌ای) برای سربالا کردن بینی

bini

رینوپلاستی عروسکی که به عنوان جراحی بینی عروسکی شناخته می‌شود به یک جراح متبحر اجازه می‌دهد که سایز، اندازه و موقعیت بینی را تنظیم کرده و کمی نوک آن را بالا ببرد. بینی بارزترین عضو صورت بود‌ه و در ظاهر قیافه شما که دیگران می‌بینند تأثیر بسزایی دارد. اگر بینی شما بسیار کوچک، بسیار بزرگ یا با انحنای غیرطبیعی باشد می‌تواند تأثیر نامطلوبی بر ظاهر شما داشته باشد. خوشبختانه این مشکلات می‌تواند به وسیله جراحی بینی عروسکی‌ ترمیم شود و جراح می‌تواند با انجام این عمل جراحی سایز و شکل بینی را متناسب با صورت تغییر دهد.

برخی از افراد اعتماد به نفس خود را به دلیل شکل ظاهر بینی خود از دست می‌دهند. در نتیجه این افراد تمایل پیدا می‌کنند که عمل جراحی بینی عروسکی را برای ترمیم بینی خود انجام دهند. متأسفانه این درست نیست و بیماران باید انتظارات واقع‌بینانه‌ای در مورد نتایج جراحی داشته باشند. جراحان پلاستیک معتقدند که باید به بیماران در مورد آنچه می‌خواهند و درک آنها در مورد نتایج عمل جراحی بینی آموزش داده شود. جراح به تفصیل در مورد جراحی با بیمار بحث و تبادل نظر می‌کند و پاسخ تمامی پرسش‌های وی را می‌دهد. شما جلسه مشاوره را در حالی ترک می‌کنید که پزشک شما را در مورد نتایج عمل جراحی بینی عروسکی آگاه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره 27437  تماس حاصل فرمایید.

جراحی بینی عروسکی


جراحی زیبایی بینی عروسکی یک روش جدید جراحی زیبایی است که بینی شما را شبیه به بینی عروسک باربی تغییر می‌دهد. روش جراحی بینی عروسکی در برخی از عوامل و فاکتورها متفاوت است. عمل بینی عروسکی برای دادن شکلی طبیعی به بینی و تراشیدن بینی متناسب با ظاهر فرد طراحی شده است؛ بنابراین بینی کاملاً متناسب با ظاهر شما تغییر یافته و شکل آن مخصوص بینی خود شما خواهد بود.

ویژگی‌های جراحی بینی عروسکی


  • ظاهر طبیعی بینی اما دلپذیر تر و بی‌عیب و نقص‌تر
  • شبیه به بینی باربی، یک بینی زیبا که نامتناسب نیست.
  • ایمپلنت سفارشی شده که متناسب با بینی هر شخص بوده و از طریق جراحی زیبایی دیجیتال سه بعدی متناسب با صورت طراحی شده است.

مشاوره


جراحان زیبایی برای شناخت بیمار وقت می‌گذارند. شما مشاوره گسترده و مبسوطی خواهید داشت بنابراین جراح می‌تواند اهداف شما را از انجام عمل جراحی بینی عروسکی درک کند. پزشک از شما در مورد اشکالات هیجانی و فیزیکی که مرتبط با بینی شما است پرسش خواهد کرد. وی باید در مورد سوابق پزشکی شما اطلاعاتی داشته باشد که شامل مشکلات تنفسی و عمل‌های جراحی بینی شما در گذشته می‌شود. بینی مانند اتومبیل مسابقه‌ای لوکس است که هم باید زیبا به نظر برسد و هم بسیار عالی کار کند. اتومبیل مسابقه‌ای که زیبا باشد ولی موتور خوبی نداشته باشد فایده‌ای ندارد. بسیاری از جراحان بر ظاهر خوب بینی تأکید می‌کنند در حالی که از اهمیت عملکرد تنفسی پس از کوچک‌تر شدن بینی غافل می‌شوند و ممکن است در این حالت پس از عمل، بیمار با اختلالات تنفسی مواجه شود.

عمل جراحی بینی عروسکی


پزشک بینی و برآمدگی پیشانی شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و نقاط و ارتفاع بینی باید به دقت مورد ملاحظه قرار گیرند.

با ارزیابی بینی از طریق اسکن سه بعدی، ایمپلنت ساخته می‌شود. با این روش مشخص می‌شود که دقیقاً بینی متناسب با صورت شما چه خصوصیات و عواملی را باید داشته باشد

ایمپلنت مصنوعی که به بالابردن پل بینی کمک می‌کند از گورتکس و سیلیکون ساخته شده و در پشت بینی به کار برده می‌شود. برای طبیعی‌تر به نظر رسیدن نوک بینی غضروف‌های اتولوگ مانند غضروف گوش و سپتیوم بینی به کار برده می‌شود.

بنابراین این عمل شامل ترکیبی از یک ایمپلنت مصنوعی و غضروفی از بدن فرد برای طراحی بینی عروسکی است. نتیجه نهایی یک شیب طبیعی به شکل L بوده که به سمت بالا نیست اما نوک بینی را اصلاح کرده است.

پایه آلار و عرض کوملای بینی مورد بررسی قرار گرفته و نوک بینی متناسب با انها تغییر خواهد کرد. برای ساختن ظاهری طبیعی غضروف گوش شما و غضروف سپتیوم بینی آماده شده و پیوند می‌شود.

بیمار پس از انجام عمل جراحی می‌تواند به منزل مراجعت کند و نیاز به بستری شدن در بیمارستان نیست.

پس از انجام عمل جراحی از یک اسپلینت روی بینی استفاده می‌شود. برای کاهش تورم، دو روز پس از جراحی کیسه‌های یخ به مدت پنج تا شش روز روی بینی قرار داده می‌شود. جراح اسپلینت بینی را برداشته و بخیه‌های را در هنگام معاینه بعدی می‌کشد.

بهبودی


متناسب با میزان سختی عمل جراحی بینی عروسکی ممکن است از بیهوشی عمومی یا آرامش‌بخش‌های وریدی استفاده شود. شما پس از قرار دادن اسپلینت در بینی بیدار می‌شوید. اسپلینت برای بهبودی مورد نیاز بوده و باید به مدت 6 روز برای حفاظت از ظاهر بینی مورد استفاده قرار گیرند.

شما باید یک نفر را برای رانندگی پس از انجام عمل جراحی همراه خود داشته باشید تا شما را به منزل برده و یک شب نزد شما بماند. با توجه به اینکه عمل جراحی بینی عروسکی دردناک نیست و با ناراحتی‌های جزئی همراه است فقط در برخی موارد داروهای مسکن و ضد درد برای افزایش راحتی بیماری تجویز می‌شود.

پزشک استفاده از کیسه‌های یخ را تا 48 ساعت پس از انجام عمل به شما توصیه می‌کند. نخودفرنگی یخ‌زده یا یخ‌های خرد شده در کیسه‌های زیپ‌دار بسیار مفید هستند. این کیسه‌های یخی به کاهش تورم، کبودی و درد کمک می‌کنند.

وی توصیه می‌کند که شما هر چند ساعت یک‌بار از یخ استفاده کنید به طوری که فاصله زمانی بیش از 20 دقیقه طول نکشد. از یک پارچه یا حوله بین کیسه یخی و بینی برای محافظت از پوست خود استفاده کنید. پزشک در مورد رژیم غذایی پس از عمل به شما دستورات لازم را می‌دهد. معمولاً وی به شما خواهد گفت که با غذاهای میکس شده و نرم شروع کنید و سپس رژیم غذایی کم نمک معمول خود را ادامه دهید. اگر شما پس از انجام عمل جراحی دچار حالت تهوع شدید وی از شما خواهد خواست تا غذاهای نرم مانند پوره سیب‌زمینی یا پودینگ مصرف کنید یا از کراکر برای خاتمه دادن به مشکلات معده خود استفاده کنید.

خطرات احتمالی


عمل جراحی بینی عروسکی قطعاً یک عمل جراحی نیست که در آن تمام بینی‌ها به یک سایز تغییر یابند. اولین چیزی که لازم است شما بدانید این است که شما نمی‌توانید هر شکل بینی که می‌خواهید داشته باشید. جراح رینوپلاستی باید تلاش کند تا متناسب‌ترین بینی که برای صورت شما مناسب است را طراحی و اجرا کند. ممکن است شما دوست داشته باشید که یک بینی فانتزی داشته باشید اما این بینی برای صورت شما مناسب نباشد یا شاید برای شما مشکلات تنفسی ایجاد کند.

در خلال جلسه مشاوره با جراح مجرب رینوپلاستی شما باید در مورد تغییرات مطلوبتان در بینی با وی بحث و تبادل نظر کنید و جراح باید راهنمایی‌های لازم را در مورد نتایج خروجی جراحی بینی عروسکی به شما بدهد. این یک تلاش تیمی است و شما در طبیعی به نظر آمدن بینی خود باید در آن تلاش کنید.

هزینه


محل جغرافیایی مطب جراح می‌تواند در میزان هزینه نقش داشته باشد. در بسیاری از مواقع هزینه‌های رینوپلاستی یا جراحی‌های دیگر در شهرهای بزرگ سه برابر بیش از انجام همان جراحی در شهرهای کوچک است اما این سه برابر بودن لزوماً بهتر نیست.

میزان گستردگی و پیچیدگی درمان می‌تواند هزینه عمل جراحی رینوپلاستی را افزایش دهد. به طور خلاصه عمل‌های پیچیده زمان بیشتری می‌برند و بنابراین گران‌تر از عمل‌های ساده‌تر هستند.

شما باید زمان زیادی برای تحقیق در مورد جراح و شناخت این موضوع که آیا دستمزد جراحی پزشک در تناسب با مهارت او منصفانه است یا نه صرف کنید.به این پست امتیاز دهید.
جراحی بینی عروسکی (بینی فانتزی یا سرسره‌ای) برای سربالا کردن بینی
5 از 2 رای