زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل

Rinoplastia

آیا شما از افرادی هستید که دوست دارید یک بینی با پُل بلندتر و نوکی تیزتر داشته باشید اما از طرف دیگر رفتن زیر تیغ جراحی را دوست ندارید؟ در کلینیک زیبایی صدف ما بدون جراحی، عمل زیبایی بینی را انجام می‌دهیم، این روش معمولاً با نام تزریق ژل یا تزریق چربی به بینی شناخته می‌شود. بهترین چیز در مورد تزریق ژل به بینی آن است که با وجود اینکه در این روش عمل جراحی انجام نمی‌شود، نتایج آن بلافاصله آشکار می‌شوند!عمل زیبایی بینی غیر جراحی، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تزریق ژل به پوست است. این روش بسیار راحت است، به زمان استراحت زیادی نیاز ندارد و هزینه آن نیز در مقایسه با عمل جراحی پلاستیک بینی به روش سنتی کاملاً معقول است.ما می‌توانیم «اسکی جامپ» بینی را صاف و نرم کنیم و حتی می‌توانیم بینی‌هایی را که برآمدگی و قوز دارند را نیز با استفاده از تزریق ژل به صورت بی‌خطر و مؤثر صاف و نرم کنیم. عمل غیر جراحی زیبایی بینی یک راه مؤثر برای ارزیابی است؛ اینکه بدون صرف هزینه زیاد و خطرِ نتیجه‌ی دائمی بفهمید آیا یک گزینه خوب برای عمل جراحی پلاستیک بینی هستید یا خیر.نتایج این روش می‌تواند تا 9 ماه دوام بیاورد و در برخی موارد ممکن است بیشتر باشد.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در حین جراحی زیبایی بینی انجام می‌شود، برداشتن قوز بینی از روی تیغه‌ی بینی است. ظاهر برآمده و قوزدار بینی همیشه هم به خاطر وجود بافت اضافه روی تیغه‌ی بینی نیست، در برخی از موارد فرو رفتگی بینی و فرورفتگی پیشانی و بالای بینی موجب می‌شود که ظاهر بینی طوری به نظر بیاید ک دارای قوز است. کلیدی‌ترین نکته در درمان فرورفتگی بینی و پیشانی این است که ساختاری در این ناحیه ایجاد شود که دقیقا با خصوصیات آناتومی و معیار زیبایی بینی همخوانی داشته باشد و هم از زاویه روبه‌رو و هم زاویه کناری، ظاهری زیبا و طبیعی ایجاد کند. در صورتی که جراح بتواند این عمل را به نحو صحیح انجام دهد، قطعاً بیمار به نتایج دلخواه خود دست خواهد یافت و ظاهر قوزدار بینی برطرف می‌شود. تغییر شکل بینی بدون نیاز به عمل جراحی، می‌تواند بینی شما را صاف‌تر، جامع‌تر و یا متقارن‌تر جلوه دهد. زیبایی بینی بدون جراحی همچنین می‌تواند برای خوشگل‌تر کردن نوک بینی نیز انجام شود. عمل بینی همچنین می‌تواند ظاهر گودی، برآمدگی یا عیوب دیگر شکل بینی را بهبود بخشد. برخلاف عمل جراحی پلاستیک بینی، روش تزریق ژل در بینی عیوب بینی را در یک جلسه درمان می‌کند. این روش درمانی برای بیمارانی که برای تغییر شکل بینی خود در جست‌وجوی یک روش سریع و با حداقل تهاجم هستند بسیار ایده آل است.

انتظارات


عمل زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی و با استفاده از ژل‌های قابل تزریق به پوست یک عمل سریع است (که تنها حدود 15 تا 20 دقیقه طول می‌کشد) و به چند تزریق در پایین وسط پُل و نوک بینی همراه با ماساژ دقیق در پایان کار، نیاز دارد. در کلینیک زیبایی صدف با استفاده از کرم‌های بی‌حس‌کننده موضعی و ژل‌هایی که حاوی لیگنوکاین (یک نوع داروی بیهوشی) هستند و ناحیه موردنظر را بی‎حس می‌کنند، درد به حداقل می‌رسد. بنابراین در عمل زیبایی بینی با استفاده از تزریق ژل هیچ دردی وجود ندارد یا اگر دردی وجود داشته باشد بسیار کم است.

برخلاف عمل‌های جراحی بینی به روش سنتی که دائمی هستند (ممکن است در طول زمان به جایگزین نیاز داشته باشد) و معمولاً بسیار برجسته هستند (هرچند نتایج عمل تزریق ژل بینی، چه عمل زیبایی نوک بینی و چه پُل بینی هر دو به وضوح قابل‌مشاهده هستند)، روش زیبایی بینی با استفاده از تزریق ژل ظاهر شما را به طور اساسی تغییر نمی‌دهد. بهبود شکل بینی در عمل زیبایی تزریق ژل به وضوح قابل‌مشاهده است و در همان زمان طبیعی به نظر می‌رسد. احتمالاً ممکن است دوستان و خانواده‌تان تفاوت در چهره شما را احساس کنند اما شاید قادر به بیان اینکه دقیقاً چه تغییری اتفاق افتاده نباشند.

تزریق ژل به بینی می‌تواند در مدت زمان‌های مختلفی، بسته به نام و نوع ژلی که استفاده می‌شود، از یک سال تا دو سال و نیم دوام بیاورد.

بهبودی بعد از عمل چگونه است؟


ممکن است بیماران بلافاصله بعد از عمل به محل کار خود بازگردند. نتایج فوری و بسیار کامل هستند. ممکن است کمی تورم، کبودی و درد در ناحیه موردنظر به وجود بیاید. مانند دیگر عمل‌های تزریق ژل به پوست، اکثر بیماران مقدار کمی عوارض جانبی را تجربه می‌کنند. در 99 درصد بیماران هیچ گونه داروی ضد دردی نیاز نیست. ما توصیه می‌کنیم در طول چند روز اول بعد از انجام تزریق، از وارد آمدن آسیب و صدمه به بینی جلوگیری کنید.

نتایج عمل چگونه است؟


در کلینیک زیبایی صدف ما می‌خواهیم بیمارانمان در برنامه طرح شده و تغییر شکل بینی خود نقش داشته باشند. ژل قابل تزریق در مقادیر کم و در مکان‌های خاص بینی تزریق می‌شود. در طول عمل از شما درخواست می‌شود به بینی خود نگاه کنید و نظر خود را بگویید، به این معنی که شما به طور کامل بر نتیجه نهایی کنترل دارید. نتایج فوری هستند و بسته به نوع ژلی که استفاده می‌شود، از هشت ماه تا دو سال دوام می‌آورند.

مزایا


مزایای این روش عبارتند از:

  • آسان، سریع و ساده. به طور متوسط این روش 5 دقیقه طول می‌کشد.
  • نسبتاً بدون درد است.
  • به زمان استراحت زیادی نیاز ندارد.
  • مقرون به صرفه است.
  • برگشت‌پذیر است.
  • نتایج فوری است- شما می‌توانید فوراً نتایج را ببینید.
  • قابل تنظیم است- شما می‌توانید به دکتر بگویید که به ناحیه مشخصی از بینی ژل بیشتر یا کمتری تزریق کند تا به شکل موردنظر و دلخواه خود دست یابید.

چه کسانی برای انجام این روش درمانی مناسب هستند؟


عمل تزریق ژل به بینی را می‌توان روی اکثر بزرگ‌سالانی که در وضعیت سلامت عمومی و خوبی هستند، انجام داد. اگر در بینی شما عیوب جزئی وجود داشته باشد، ممکن است یک نامزد مناسب برای تزریق ژل به بینی باشید. اکثر کسانی که عمل تزریق ژل به بینی انجام می‌دهند آرزو دارند که شکل بینی‌شان ساده‌تر می‌بود، آنها دوست ندارند به قرار گرفتن تحت عمل جراحی برای تغییر شکل بینی‌شان فکر کنند.

واقع‌بینانه بودن در مورد اثرات این درمان بسیار مهم است. این روش نمی‌تواند نتایج چشمگیری از عمل جراحی پلاستیک بینی ارائه دهد. این روش درمانی برای کسانی که عیوب خفیف تا متوسطی روی بینی خود دارند، بهترین روش است. مهم است بدانید که تزریق ژل به بینی نمی‌تواند سوراخ‌های پهن بینی را باریک کند یا یک دماغ بزرگ را کوچک کند. اگر می‌خواهید به طور قابل‌توجهی اندازه بینی خود را کاهش دهید یا به طور عمده عدم تقارن آن را اصلاح کنید، بهتر است به عمل جراحی پلاستیک بینی به روش سنتی روی بیاورید. با این حال بسیاری از بیمارانی که بینی‌شان عیوب ناچیزی دارد، از طریق عمل تزریق ژل به بینی و بدون عمل جراحی به نتایج مثبتی دست یافته‌اند.

خطرات و عوارض احتمالی


اکثر بیماران در طول درمان با این روش حداقل ناراحتی را تجربه می‌کنند. پس از تزریق، ایجاد کمی تورم، قرمزی و کبودی معمولی است. روش تزریق ژل به بینی طوری طراحی شده است که نسبت به عمل جراحی خطر کمتری داشته باشد و این یکی از مزایای عمده‌ی این روش است. با این حال این روش بدون خطر نیست. تزریق ژل می‌تواند باعث عفونت، خونریزی یا واکنش‌های آلرژیک شود. همچنین ممکن است ژل‌های تزریق شده به طور نایکنواخت توزیع شوند و باعث ایجاد یک توده در زیر پوست شوند. در بیشتر موارد، عیوبی مانند برآمدگی‌ها و هرگونه عدم تقارنی را می‌توان با ماساژ دادن برطرف کرد، هرچند گاهی اوقات این عیوب تا زمانی که بدن شروع به جذب ژل‌های تزریق شده کند، به صورت آشکار باقی می‌مانند.

آیا جراحی زیبایی بینی به صورت غیر جراحی دارای درد است؟


به طور معمول تزریق ژل به صورت بدون درد است، اما ممکن است بیماران در هنگامی که ژل تزریق می‌شود کمی ناراحتی را تجربه کنند. در صورت تمایل بیمار، پزشک می‌تواند قبل از شروع درمان یک بی‌حسی موضعی به محل تزریق اعمال کند.

کدام نوع از ژل‌ها برای بینی بهترین گزینه هستند؟


انواع زیادی از ژل‌های قابل تزریق به صورت، وجود دارد که در درمان بینی مؤثر هستند، ازجمله جوودرم (Juvederm)، رستایلن (Restylane) و رادیس (Radiesse). پس از اینکه پزشک در کلینیک زیبایی صدف، در جلسه مشاوره شما را معاینه کرد و شما در مورد هدفتان از انجام تزریق ژل با وی صحبت کردید، پزشک بهترین نوع ژل مناسب شما را انتخاب خواهد کرد.

هزینه‌های این روش


یکی از مزایای روش تزریق ژل به بینی این است که این روش نسبت به عمل جراحی بسیار مقرون به صرفه است. کل هزینه این روش به نوع ژلی که استفاده می‌شود، میزان مهارت و تخصص پزشک معالج و انتظارات شما از عمل بستگی دارد.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است