عمل زیبایی چانه بدون جراحی با تزریق ژل

بزرگ کردن یا پروتز چانه با روش غیرجراحی، یک روش غیر تهاجمی، بی‌خطر و جایگزین برای تکنیک سنتی (جراحی چانه) است. این روش شامل تزریق ژل به مناطق دقیق و مشخصی از چانه به منظور افزایش طول، عرض و یا برآمدگی چانه است. بزرگ کردن چانه با روش غیرجراحی، حدود 15 دقیقه طول می‌کشد و مدت نقاهت و یا درد آن بسیار کم است. ژل تزریقی مورد استفاده در بزرگ کردن چانه در مقادیر کم و در مکان‌های دقیق تزریق می‌شود، به طوری که جراح، کنترل کاملی بر شکل و خطوط کانتور ایجاد شده دارد. نتایج این تزریق ژل چانه، بین 18 تا 24 ماه دوام خواهد داشت.

در کلینیک فوق تخصصی زیبایی صدف، جراحان زیبایی ما با استفاده از تزریق ژل و مشخص‌تر کردن خط فک و بزرگ کردن چانه، می‌توانند فرمی زیباتر به چهره شما ببخشند.

فرآیند تزریق ژل در چانه در کلینیک فوق تخصصی زیبایی صدف


در کلینیک صدف بزرگ و برجسته کردن چانه به‌آسانی انجام می‌شود. در طول مشاوره اولیه، متخصصین کلینیک صدف به دقت چهره شما را بررسی کرده و اندازه‌گیری‌ لازم برای تعیین چگونگی تزریق ژل چانه را انجام می‌دهند. همچنین مکان‌های دقیق برای تزریق ژل را مشخص کرده و تغییرات چهره و چانه شما را پس از عمل به شما نشان داده و توضیح خواهند داد. در این کلینیک، متخصصین ما بهترین کیفیت ژل را برای نیازهای شما انتخاب می‌نمایند.

متخصصین مجرب کلینیک صدف ابتدا برای به حداقل رساندن درد و ناراحتی، از یک کرم بی‌حس کننده استفاده کرده و یک ماده بی‌حسی موضعی را به شما تزریق می‌کنند. سپس ژل انتخاب شده را به مکان‌هایی که در چانه شما با دقت تعیین شده‌اند، تزریق می‌کنند. از آنجا که نتیجه تزریق فوراً قابل مشاهده است، جراحان می‌توانند همچنان به تزریق ژل ادامه دهند، تا زمانی که نتیجه مورد نظر به دست آید.

مزایای تزریق


مزایای برجسته کردن چانه با تزریق ژل عبارتند از:

  • نتایج فوری
  • بدون دوران نقاهت
  • قابلیت حل شدن مواد ژل
  • دوام نتایج 24 - 36 ماه

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل در چانه


بزرگ کردن چانه بدون جراحی با تزریق ژل برای کسانی مناسب است که چانه آن‌ها (نسبت به بقیه چهره) کوچک و بسیار کوتاه است و یا برجستگی کافی ندارد. تشخیص آن از نمای روبرو آسان است.

همچنین با مشاهده نمای نیم‌رخ می‌توان به‌سادگی تشخیص داد که آیا برجستگی چانه برای زیبایی دادن به چهره، کافی است. برای این منظور می‌توانید عکس نیمرخ خود را مشاهده و بررسی کنید.

سوالات رایج


آیا تزریق ژل دردناک است؟

تکنیک جراحی زیبایی فک و چانه با ژل و همچنین تزریق ژل صورت چندان دردناک نیست. اغلب بیماران به کرم بی‌حس کننده یا گاز خنده نیازی ندارند. این ژل قابل برگشت، محصولی است که در ترکیبات خود دارای مواد بی‌حسی موضعی است و باعث می‌شود تقبل هزینه پروتز چانه با ژل و انجام این روش نسبتاً بدون درد باشد. ما بی‌حس کننده موضعی را با این محصول، مخلوط می‌کنیم تا دردناکی آن بسیار کمتر شود.

چند ساعت بعد از تزریق و از بین رفتن تاثیر مواد بی‌حسی، منطقه چانه می‌تواند کمی دردناک و حساس به لمس گردد. این امر طبیعی است و برای شما داروی پانادول تجویز می‌شود. زیرا گاهی اوقات به خواب رفتن با چانه دردناک دشوار است. این درد در طول چند روز آینده کاهش خواهد یافت.

آیا دوره نقاهت و نیاز به استراحت پس از تزریق وجود دارد؟

این روش کمترین مدت نقاهت را دارد، زیرا چانه به اندازه مناطق دیگر صورت دچار تورم نمی‌شود. با این حال، اگر کبودی رخ ‌دهد، ممکن است تا 7 روز ادامه یابد. مگر اینکه بیمار ماهرانه آن را با آرایش بپوشاند.

میزان رضایت بیماران از تزریق ژل چقدر است؟

میزان رضایت از این تزریق بسیار بالا است. اکثر افراد بعد از این درمان، هرگز تمایلی به چانه اصلی خود ندارند.

دوام نتایج تزریق ژل چه مدت خواهد بود؟

اگر چند میلی‌لیتر از ژل به چانه تزریق شود، دوام آن حدود 1 سال خواهد بود. اگر مقدار ژل کم باشد، تزریق مجدد ژل ابتدا 6 ماه بعد و پس از آن یک بار در سال مورد نیاز خواهد بود.

خطرات / عوارض تزریق ژل در چانه چیست؟

عوارض پروتز چانه با ژل ، شامل تورم، کبودی و عدم تقارن است. همچنین ذکر این نکته لازم است که جلسات درمانی متعدد برای رسیدن به نتیجه کامل ممکن است لازم باشد.

همچنین احتمال موارد نادری مانند نکروز پوستی وجود دارد، به این معنی که جریان خون توسط ژل مسدود می‌شود. بروز این وضعیت در منطقه چانه بسیار نادر است. یکی دیگر از عوارض جانبی نادر، عفونت است.

آیا این درمان دارای تاثیرات ضد پیری است؟

با افزایش سن، یک سوم تحتانی صورت به‌تدریج کوچک می‌شود. بنابراین پشتیبانی ساختاری این منطقه در رفع پیری صورت بسیار مهم است. نکته مهم دیگری که باید در نظر داشت، این است که قسمت میانی صورت، منطقه‌ای است که بیشتر بیماران تزریق ژل انجام می‌دهند، بنابراین اگر قسمت میانی صورت تحت تزریق ژل قرار بگیرد و یک سوم پایینی آن نادیده گرفته شود، چهره بیمار ظاهر خوبی نخواهد داشت. اگر بیمار با تقبل هزینه تزریق ژل به دنبال یک ظاهر طبیعی است، باید از بروز این حالت جلوگیری شود.

آیا تزریق ژل نیاز به مهارت خاصی در این زمینه دارد؟

قطعاً! چانه نیاز به ارزیابی همه‌جانبه دارد. چانه از "مناطق پیکرتراشی" بسیار مهم است. هنگام عمل پروتز چانه از روش تزریق ژل، چند نکته باید در نظر گرفته شود، که شامل این موارد است:

  • طول ایده‌آل چانه
  • برجستگی ایده‌آل چانه
  • چگونگی "ارتباط" و تناسب طول و برجستگی چانه با مناطق دیگر صورت.
  • خطوط گوشه دهان: زمانی که تزریق چانه انجام می‌شود، مناطق گوشه دهان نیز به خصوص در افراد مسن‌تر نیاز به تزریق خواهد داشت. زیرا عدم توجه به این مناطق تاثیر منفی در زیبایی کلی چهره خواهد داشت. بنابراین بهترین دکتر زیبایی مجاز به تزریق مقدار قابل توجهی از ژل برای این منطقه دارد.
  • شیارهای گونه: اگر این شیارها در بیمار تحت تزریق ژل به چانه وجود داشته باشد، آنها نیز باید بخشی از تزریق چانه در نظر گرفته شود. اگر این شیارها عمیق هستند، تزریق مقدار زیادی از ژل برای ایجاد خط صاف آرواره‌ها مورد نیاز خواهد بود.

برای حصول بهترین نتیجه و ایجاد چانه‌ای هر چه زیباتر برای شما، متخصصین کلینیک صدف دارای مهارت بسیار زیاد در تعیین محل دقیق تزریق‌ها و میزان ژل لازم برای تزریق می‌باشند.

هزینه‌ تزریق ژل در چانه چقدر است؟

معمولا هزینه پروتز چانه بستگی به مکان شروع تزریق و مکان پایان آن و اینکه به چند میلی‌لیتر از ژل برای این تزریق نیاز خواهد بود، دارد.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است