لیزر لیپولیز برای لاغری ران، شکم و بازو

نسل جدید لیزر های از بین برنده‌ی چربی به طور کامل با دستگاه‌های قبلی که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می‌گرفتند، تفاوت دارند. دستگاه‌های لیزر لیپولیز قبلی تنها موجب شکسته شدن سلول‌های چربی و از بین رفتن آن‌ها می شد. دستگاه‌های به کار رفته در کلینیک فوق تخصصی زیبایی صدف، نه تنها موجب شکسته شدن و از بین رفتن سلول‌های چربی می‌شود، بلکه موجب جمع‌شدن و رفع افتادگی و صاف‌شدن پوست می‌شود.

لیزر لیپولیز یکی از روشهاي كوچك كردن بازو و روشهای درمانی جدید است که از دیود لیزری با سطح انرژی پایین، برای نفوذ به سلول‌های چربی موجود در نقاط خاصی از بدن مانند، شکم، ران و دیگر قسمت‌هایی که دارای چربی موضعی هستند، استفاده می‌کند. استفاده از این روش درمانی برای کاهش چربی‌های بدن، فرم دادن به بدن و رفع سلولیت در ران و باسن توصیه می‌شود. این روش با کوچک کردن شکم، لاغر کردن بازوها و سایر نقاط بدن، اندامی ایده آل برای افراد به ارمغان می آورد.

11

لیزر لیپولیز موجب تحریک و آغاز شدن فرآیندهای طبیعی بدن برای آزادسازی سلول‌های چربی و لاغری سریع می‌شود. بدن شما، کالری اضافی که بعد از غذا خوردن دریافت می‌کنید را به صورت چربی ذخیره می‌کند، و مغز شما در آینده باید این دستور را صادر کند که چه زمانی محتویات داخل این سلول‌ها آزاد شوند و طی متابولیسم سلولی به انرژی تبدیل شوند.

12

لیزر لیپولیز به منظور تحریک بدن به آزادسازی سلول‌های چربی، طراحی شده است و می‌توان آن را به طور دقیق روی نقاط خاصی از بدن متمرکز کرد.از آن جایی که ظرف یک تا دوماه بعد از انجام درمان با لیزر لیپولیز، سلول‌های چربی آزاد‌سازی شده و سپس توسط سیستم لنفاوی دفع می‌شوند، می‌توان نتایج چشمگیر این روش درمانی را به سرعت مشاهده کرد.

13

درمان با لیزر لیپولیز در کلینیک زیبایی صدف


مشاوره

طی جلسه‌ی مشاوره، جراح پلاستیک ما، شما را برای انجام عمل لیپوساکشن  معاینه می‌کند، او بافت پوست شما و قابلیت ارتجاعی آن و همچنین چربی‌های موضعی بدن شما را ارزیابی می‌کند. بسیار مهم است که در صورتی که به بیماری‌های غدد مبتلا هستید یا بستگان نزدیک شما نیز به چاقی مبتلا هستند (احتمال دارد چاقی به مشکلات ژنتیکی مربوط باشد) حتما به پزشک خود اطلاع دهید. همچنین در صورتی که قصد دارید مقادیر زیادی از وزن خود را کم کنید، حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. از آنجایی که کم کردن وزن موجب تحلیل رفتن لایه‌های چربی زیر پوست و افزایش پوست اضافه بدن می‌شود، بهترین زمان برای انجام این روش درمانی، زمانی است که وزن شما تثبیت شده است. جراح شما در مورد مزایا و معایبی که این روش برای شما دارد، به شما توضیح خواهد داد و شما این فرصت را دارید که با جراح خود در مورد خواسته‌های خود و فرمی که انتظار دارید بدن شما پیدا کند، با او صحبت کنید. طی جلسه مشاوره هزینه لیزر لیپولیز و هر گونه اقدامی که باید قبل درمان با لیزر لیپولیز انجام دهید، تعیین می‌شود. لازم است جراح خود را در جریان تمامی داروهایی که مصرف می‌کنید بگذارید و همچنین در صورتی که مشکل فشار خون یا مشکلات دیگری مانند دیابت، اختلالات تیروئید یا غیره دارید، این موضوع را به جراح خود بگویید. فراموش نکنید که جراح شما باید در مورد هر گونه ماده‌ی مخدری که مصرف می‌کنید و هر گونه آلرژی که دارید نیز اطلاع داشته باشد.

درمان

برای انجام لیزر لیپولیز برای لاغری شکم و پهلو و سایر قسمت‌های بدن در ابتدا یک سری پد لیزری با طول موج 620 نانومتر روی نواحی مورد نظر روی بدن قرار داه می‌شوند و با بندهایی روی ناحیه مورد نظر بسته می‌شوند و برای مدت زمان 20 دقیقه روی محل باقی می‌مانند. در این زمان بیمار تنها گرمای خفیفی را احساس می‌کند که این گرما نیز مشکلی ایجاد نمی‌کند و بیمار احساس راحتی می‌کند. برخی بیماران حتی ممکن است در حین درمان یک چرت کوتاه بزنند.
بعد از هر جلسه درمانی لازم است 10 تا 15 دقیقه با سرعت زیاد پیاده‌روی کنید یا ورزش دیگری انجام دهید تا سیستم لنفاوی و سم‌زدایی در بدن شما فعال شود. همچنین لازم است در روز درمان با لیپولیز، مقادیر بسیار زیادی آب بنوشید تا به واکنش متابولیک بدن خود برای حذف سلول‌های چربی کمک کرده باشید. توصیه می‌شود که 6 تا 8 جلسه درمانی به فاصله‌ی یک هفته یا به صورت هفته‌ای دوبار انجام شود.

14

نتایج

در طول دوره‌ی درمان با لیپولیز می‌توانید انتظار کاهش یک یا دو سایز را داشته باشید. بهترین راه برای ماندگاری نتایج درمانی لاغر کردن شکم، پهلو و ران، داشتن سبک زندگی سالم بعد از دوره‌ی درمانی است.  همانطور که گفته شد لیزر لیپولیز اشعه‌های لیزری با سطح انرژی پایین را تولید می‌کند و این اشعه که به صورت پالسی به سلول‌ها اعمال می‌شود، ایجاد یک سیگنال شیمیایی در سلول‌ها می‌کند و در نتیجه سلول‌ها شروع به تجزیه‌ی تری‌گلیسرید ذخیره شده می‌کنند و آن را به اسید‌های چرب و گلیسرول تبدیل کرده و سپس آن را از طریق کانال‌های موجود در غشای مخاطی سلول دفع می‌کنند.
این اسید‌های چرب و گلیسرول از طریق کانال‌های موجود در سیستم لنفاوی بدن جذب بافت‌هایی می‌شوند که قرار است از آن برای متابولیسم طبیعی بدن و تولید انرژی استفاده کنند. انجام دادن یک دوره ورزش بعد از استفاده از مزایای لیپولیز این اطمینان را ایجاد می‌کند که متابولیسم بدن برای مصرف چربی و تبدیل آن به انرژی، به طور کامل صورت خواهد گرفت و در نتیجه اسید‌های چرب از بدن حذف می‌شوند.

بهترین کاندید‌های لیزر لیپولیز


کاندید‌های مناسب لیزر لیپولیز برای لاغری شکم، ران و بازوها، شامل تمامی افرادی می‌شوند که دارای مقدار کمی چربی موضعی در برخی نواحی بدن خود هستند که این چربی ها نسبت به درمان مقاوم است و نمی‌توانند از دست آن خلاص شوند. گاهی اوقات، هر چه قدر هم رژیم غذایی شما سالم باشد و ورزش کنید، برخی از چربی‌های موضعی هیچ تغییری نمی‌کنند و از بین نمی‌روند. در این مواقع است که لیزر لیپولیز می‌تواند کمک کند و شما را به نتایج دلخواهتان برساند. تمامی نقاط بدن، به جز سینه‌ی زنان را می‌توان به کمک لیزر لیپولیز درمان کرد. درمان همزمان چند نقطه مختلف از بدن، معمولا توصیه نمی‌شود چرا که از بین رفتن چربی در چند نقطه‌ی مختلف بدن کار مشکلی خواهد بود و نتایج نهایی درمان نیز تاثیرگذاری کمتری خواهند داشت. توصیه ما این است که برای رسیدن به بهترین نتایج و اجتناب از وارد کردن فشار بیش از حد به سیستم لنفاوی بدن، یک ناحیه از بدن خود را به طور کامل درمان کنید و سپس برای ناحیه بعدی اقدام کنید.

15

مزایای لیزر لیپولیز


لاغری با لیزر لیپولیز یک روش درمانی کاملا ایمن و غیر‌تهاجمی است که نتایج بی‌نظیری را در کاهش چربی‌های موضعی بدن به دنبال دارد.

  • از مزایای لیزر لیپولیز این است که این روش درمانی می‌تواند سلولیت را درمان و افتادگی پوست را برطرف کند.
  • این روش کاملا بدون جراحی و غیر‌تهاجمی است و در نتیجه نیازی به گذراندن دوره ریکاوری ندارد.
  • لیزر لیپولیز کاملا بدون درد است و به راحتی انجام می‌شود.
  • بیمار نیازی به گرفتن رژیم غذایی و تحمل گرسنگی ندارد.
  • این روش هیچ عوارض جانبی به دنبال ندارد.
  • در این روش از مواد مصرفی یا مواد یکبار مصرف استفاده نمی‌شود.

یک روش درمانی مقرون به صرفه

هزینه این روش در مقایسه با هزینه لیپوساکشن و هزینه سایر تکنیک‌های لیزر و اولتراسوند بسیار مناسب بوده  ولی در عین حال نتایج مشابهی را به دنبال دارد.

ایمن و بدون درد

دستگاه لیزر لیپولیز در کلینیک زیبایی صدف از سطوح پایین نور قرمز قابل رویت برای ایجاد تاثیرات بیولوژیکی در بافت چربی هدف استفاده می‌کند. این تحریک از طریق ایجاد واکنش‌هایی است که به صورت طبیعی در بدن شکل می‌گیرند و بدن به طور عادی از این فرآیند برای استفاده از منابع انرژی خود در هنگام لزوم استفاده می‌کند. بنابراین این دستگاه هیچ تاثیر غیر عادی بر روی فرآیند‌های داخلی بدن ندارد و هیچ آسیبی به بافت‌های داخلی بدن مانند سلول‌ها، رگ‌ها، عصب‌ها و ارگان‌های مجاور نمی‌زند. این روش درمانی برای تمامی افراد با هر نوع پوستی قابل انجام است و شخص بلافاصله بعد از جلسه‌ی درمانی می‌تواند به انجام کارهای روزانه خود ادامه دهد.

کاهش چربی به صورت هدفمند

دستگاه لیزر لیپولیز می‌تواند چربی‌های موجود در یک ناحیه‌ی کاملا مشخص را به طور دقیق هدف قرار دهد. با قرار دادن پد‌های لیزر در محل مورد نظر، مانند چانه، بالای بازو‌ها، شکم یا پهلو‌ها می‌توان چربی‌های موجود در این نواحی را از بین برد و موجب شکسته شدن سلول‌های چربی شد. این موضوع مزیت بزرگی است که روش لیپولیز بر گرفتن رژیم لاغری سریع و ورزش داد، چرا که در این روش‌ها چربی کل بدن کاهش پیدا می‌کند و این روش‌ها موجب فرم دادن به بدن در نواحی خاص نمی‌شود.

مراقبت‌های بعد از جلسه درمانی


توصیه می‌شود که بعد از درمان با لیزر لیپولیز ( بطور مثال جراحی زیبایی بازو  ) ، روزانه 10 تا 30 دقیقه ورزش کنید و مقادیر زیادی آب بنوشید و سعی کنید رژیم غذایی سالمی داشته باشید. انجام 10 تا 30 دقیقه ورزش و نوشیدن آب فراوان، بلافاصله پس از جلسه درمانی ضروری است. انجام این کار به بدن شما کمک می‌کند که سلول‌های چربی را راحت تر دفع کنید.

بعد از لیزر لیپولیز، سلول‌های چربی شکسته می‌شوند و تری‌گلیسرید ذخیره شده به صورت اسید‌های چرب و گلیسرول در می‌آید و این مواد باید از بدن دفع شوند. در صورتی که این مواد ظرف چند ساعت از بدن دفع نشوند، مجددا توسط سلول‌های چربی دیگر جذب شده و درمان شما به نتیجه خواهد رسید چرا که سیستم لنفاوی شما نتوانسته به نحو موثری در دفع چربی‌ها عمل کند. در صورتی که بلافاصله بعد از جلسه‌ی درمانی، فعالیت بدنی شدید و ورزش پرفشار انجام دهید، این چربی‌ها توسط سیستم لنفاوی بدن دفع خواهند شد و مجددا جذب بدن نمی‌شوند.

عوارض جانبی


این روش درمانی هیچ عوارض جانبی ندارد. مطالعات بالینی مختلف که هر یک یه طور مستقل انجام شده‌اند، نشان داده‌اند که لیزر لیپولیز کاملا ایمن است و عوارض لیزر لیپولیز ناچیز است. نحوه عملکرد لیزر لیپولیز ساده است و از طریق تحریک بدن برای واکنش نشان دادن و آزاد‌سازی سلول‌های چربی به طور طبیعی، عمل می‌کند. همانطور که گفته شد ، عوارض لیزر لیپولیز ناچیز بوده و در این روش هیچ آسیبی به سلول‌های چربی وارد نمی‌شود و این سلول‌ها دست‌نخورده باقی می‌مانند، با این تفاوت که اندازه‌ی آن‌ها کوچک‌تر می‌شود و به همین خاطر این روش نتایج فوری را به دنبال دارد. تمامی نقاط بدن، به جز سینه‌ی زنان با این روش قابل درمان هستند.

 در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید از طریق شماره‌ی 27437-021 با ما تماس بگیرید و برای انجام مشاوره خصوصی، وقت قبلی تعیین کنید.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است