لیفت و بالا کشیدن باسن با جراحی، تزریق ژل و چربی

با بالا رفتن سن، به تدریج، پوست ما دچار شل‌شدگی و باسن نیز دچار افتادگی می‌شود. متاسفانه گرفتن رژیم غذایی تاثیری در رفع افتادگی باسن ندارد. ورزش کردن یا رفتن به باشگاه ممکن است به افزایش حجم عضلانی باسن کمک کند اما برای اکثر زنان تاثیری در شکل گیری یک باسن خوش فرم که انتظارش را دارند، ندارد. روش‌های جراحی و غیرجراحی بزرگ کردن و فرم دادن به باسن به منظور بهبود حجم، برجستگی، فرم و ظاهر باسن انجام می‌شوند. در بین چهار حالت زیر حالت‌های "مدور" و "گلابی شکل" از همه بیشتر خوشایند هستند.

2

 

ما به خوبی درک می‌کنیم که برای انجام دادن جراحی زیبایی باسن و لیفت باسن به نحو موفقیت‌آمیز به چه مهارت بالایی نیاز است. ما به خوبی می‌دانیم که چه کاری باید انجام شود و چطور باید انجام شود.

جلسات مشاوره‌ی ما کاملا صادقانه است و تمامی ‌اطلاعات با جزئیات کامل در اختیار بیماران قرار می‌گیرد. تاکید متخصصین ما بر این است که شما احساس راحتی کنید و این اطمینان را یه شما می‌دهند که می‌توانید به خواسته‌ها و انتظارات خود دست پیدا کنید.

آیا من کاندید مناسبی برای لیفت باسن هستم؟


 

در صورتی که بالا رفتن سن و شل‌شدگی پوست و بافت‌های بدن باعث افتادگی باسن شما شده است، یا اگر شما از ابتدا باسنی خوش‌فرم نداشته‌اید، ممکن است شما یک کاندید ایده‌آل برای لیفت باسن یا کاشت پروتز باسن باشید. لیفت باسن موجب بالاکشیده شدن، سفت شدن بافت باسن، بهبود حجم و فرم و افزایش برجستگی باسن شده و به آن ظاهری جوان و جذاب می‌دهد.

لیفت باسن در کلینیک صدف


لیفت باسن برزیلی

لیفت و بالا کشیدن باسن برزیلی به روش غیر جراحی، جدید‌ترین و نوآورانه‌ترین تکنیک لیفت باسن برزیلی است که کاملا بدون درد است. این روش بسیار موثر است و موجب عمل لیفت باسن به صورت سه بعدی می‌شود.

مرحله اول: فرم دهی به بدن

در مرحله‌ی اول ماده‌ی حل‌کننده‌ی چربی در محل‌های مورد نظر یعنی داخل کشاله‌ی ران، بیرون کشاله ران، بالای باسن و پهلوها تزریق می‌شود. این ماده مخلوطی است که تماما از فسفاتیدیل و دئوکسیکولات (یا به اختصار PPC و DC) تشکیل شده است که موجب ازبین رفتن سلول‌های چربی مشکل‌ساز، سلولیت و رسوبات چربی اضافه در نواحی گفته شده می‌شود.

مرحله دوم: کشیدن پوست

از دستگاه قوی رادیوفرکوئنسی برای بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و برطرف کردن حالت شل‌شدگی و افتادگی پوست باسن و قسمت‌های داخلی و خارجی بالای ران، استفاده می‌شود.

مرحله سوم: لیفت سه بعدی (لیفت با نخ)

برای بالا کشیدن باسن از نخ‌های مخصوص لییفتینگ استفاده می‌شود. در نواحی خاصی از باسن به وسیله‌ی این نخ‌های محکم، ‌هایپوآلرژیک و قابل جذب، بخیه زده شده و  بالا کشیده می‌شود. بعد از گذشت چند روز الی چند هفته این نخ‌ها کاملا جذب بدن می‌شوند و به جای آن‌ها کلاژن و فیبروبلاست‌های طبیعی بدن جایگزین می‌شوند.

لیفت با نخ یکی از تکنیک‌های مبتکرانه برای بالا کشیدن و تقویت کردن بافت‌های شل شده صورت و بدن است. جدیدترین تکنیک لیفت با نخ شامل استفاده از نخ‌های بسیار نازک استریل و قابل جذب مزو (meso) می‌باشد.

مزایای لیفت باسن برزیلی

  • بدون درد، کبودی و ریکاوری بلند مدت
  • بدون خطر شل‌شدگی باسن، عفونت، سفت شدن بافت باسن و بدشکلی‌های ثانویه باسن بعد از تزریق چربی
  • بدون خطر بدشکی و دفرمیتی فرم بدن بر اثر لیپوساکشن
  • دوره ریکاوری کوتاه مدت تنها در حدود 5 تا 7 روز
  • بدون خطر نکروز چربی، عفونت و خطرات مرتبط با تزریق ژل‌های دائمی
  • نتایج فوری
  • بهبود حجم و برجستگی و تراکم بافتی باسن
  • بالا کشیدن باسن تا 40 درصد
  • اصلاح کردن فرم باسن، افتادگی و شل‌شدگی باسن و همچنین رفع سلولیت و نواحی تجمع چربی

لیفت فوری باسن با تزریق

لیفت فوری باسن با تزریق چربی

تزریق چربی به باسن برای لیفت فوری باسن امروزه به یکی از محبوب‌ترین روش‌های بالا کشیدن باسن تبدیل شده است. این روش به اندازه‌ی روش جراحی و کاشت ایمپلنت تهاجمی ‌نیست و در آن چربی بدن خود بیمار استفاده می‌شود و نه ژل‌های تزریقی مصنوعی که هزینه زیادی دارند و بنابراین در این روش احتمال بروز واکنش آلرژیک به ماده‌ی تزریق شده وجود ندارد. تزریق چربی یک روش جراحی بسیار ساده است که تحت بیهوشی موضعی انجام می‌شود . در صورت تمایل بیمار و به منظور راحتی بیشتر او ممکن است داروی آرام بخش نیز به بیمار داده شود. برای انجام لیفت فوری باسن با تزریق چربی، ابتدا از نواحی دیگر بدن بیمار به وسیله‌ی لیپوساکشن چربی‌های اضافی استخراج می‌شوند و سپس این چربی در باسن تزریق می‌شود. برای انجام لیپوساکشن، در ابتدا جراح یک برش بسیار کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌کند و سپس یک پروب مخصوص را از طریق این برش وارد بدن می‌کند. این پروب امواج اولتراسوند را به سلول‌های چربی می‌تاباند که موجب آب شدن سلول‌های چربی می‌شود و سپس به آرامی ‌این چربی‌ها از ناحیه مورد نظر به وسیله‌ی مکش، بیرون کشیده می‌شوند. این چربی از طریق سرنگ در باسن تزریق می‌شود تا برجستگی باسن را بیشتر کند و فرم آن را بهبود دهد.

بعد از این که چربی در باسن تزریق شد، قسمتی از آن توسط متابولیسم بدن جذب می‌شود و بنابراین تمامی ‌چربی تزریق شده در باسن باقی نمی‌ماند، اما مقدار باقی مانده‌ی چربی تا زمانی که وزن بیمار ثابت باشد، همیشگی و ثابت خواهد بود. چربی تزریق شده در باسن، تبدیل به جزئی از بافت باسن می‌شود و همانگونه که با بالا رفتن سن، شکل باسن تغییر می‌کند، این چربی‌ها نیز دچار تغییر خواهند شد.

لیفت فوری باسن با تزریق ژل

در این روش از ژل تزریقی مکرولین استفاده می‌شود. مکرولین یک ژل تزریقی نرم، غنی و شفاف از نوع هیالورونیک غیرحیوانی است که می‌تواند موجب افزایش حجم باسن شود.

قبل از تزریق ژل، بی‌حس‌کننده‌ی موضعی در محل تزریق می‌شود تا پزشک مطمئن باشد که بیمار کاملا احساس راحتی می‌کند. یک برش بسیار کوچک (2 تا 3 میلیمتر) در خط میانی باسن ایجاد می‌کند و سپس با استفاده از یک کانولای بسیار باریک، ژل مکرولین در قسمت فوقانی عضله باسن تزریق می‌شود. تورم باسن ظرف دو هفته کاملا برطرف می‌شود اما 4 تا 6 هفته طول خواهد کشید که بیمار نسبت به باسن خود حس طبیعی داشته باشد.

ژل مکرولین به مرور زمان اسید هیالورونیک را آزاد می‌کند و بنابراین انتظار می‌رود که فرم و برجستگی باسن به زودی از بین برود و باید فرآیند تزریق به طور مکرر تکرار شود. اما به دلیل هزینه گزاف تزریق ژل، امکان تزریق مجدد تقریبا غیر ممکن است. به دلیل بالا بودن هزینه تزریق ژل،کلینیک صدف به جای ژل از چربی برای لیفت و بالا کشیدن باسن استفاده می کند.

جراحی لیفت باسن

قبل از جراحی

قبل از تصمیم‌گیری برای انجام جراحی باسن لازم است به خوبی به این موضوع فکر کنید که دلیل شما برای انجام این جراحی چیست و مطمئن شوید که این انجام جراحی بهترین روش مناسب برای شما است. در حال حاضر روش‌های غیر تهاجمی ‌مختلفی برای بهبود برجستگی و فرم باسن وجود دارند و این احتمال وجود دارد که شما بتوانید بدون انجام روش گران‌قیمت و دردناک جراحی به نتایج دلخواه خود برسید.

انجام جراحی

در حین انجام جراحی لیفت باسن، جراح یک برش در قسمت بالایی باسن ایجاد می‌کند. سپس قسمت هلالی شکلی از پوست باسن و چربی زیر آن بریده می‌شوند و پوست باقی‌مانده و بافت زیر آن بالا کشیده می‌شوند تا باسن فرمی ‌محکم‌تر پیدا کند و پوست باسن هموار‌تر شود. جراحی لیفت باسن بدین منظور انجام می‌شود که حالت شل‌شدگی و افتادگی پوست باسن و بافت آن برطرف شود و به همین خاطر برای فرم دادن کامل به باسن و از بین بردن چربی‌های اضافه زیر باسن معمولا از لیپوساکشن نیز در این عمل استفاده می‌شود. بعد از اتمام جراحی لیفت باسن بانداژ‌های محکم کشی روی باسن بسته می‌شوند تا از فرم جدید باسن پشتیبانی کنند. انجام جراحی لیفت باسن معمولا چند ساعت طول می‌کشد و مدت زمان دقیق آن به این موضوع بستگی دارد که چه میزان کار باید توسط جراح انجام شود و این که نیازی به انجام لیپوساکشن هست یا خیر.

ریکاوری

مدت زمان ریکاوری بعد از جراحی لیفت باسن معمولا شامل 1 تا دو روز ماندن در کلینیک می‌شود. اغلب بیماران می‌توانند بعد از 1 الی 2 هفته به کار خود بازگردند اما به طور کلی ممکن است تا 6 هفته طول بکشد که بیمار کاملا به حالت نرمال و عادی بازگردد.

خطرات و عوارض

کبودی باسن پس از جراحی معمولا خفیف است اما میزان تورم باسن زیاد است و از بین رفتن این تورم چند هفته طول می‌کشد. همچنین ممکن است پوست باسن و اطراف آن پس از این جراحی، موقتا دچار بی‌حسی شود.

هزینه‌ی لیفت باسن

هزینه‌های لیفت باسن معمولا متغیر است و در صورتی که همزمان با لیفت باسن، لیپوساکشن نیز انجام شود، این موضوع تاثیر زیادی در هزینه‌ لیفت باسن خواهد داشت.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است