کوچک کردن سینه با لیپوساکشن: مزایا و روش

eb2dd6ddddddddc822

سینه‌های کوچک ممکن است باعث شود بسیاری از زنان به لحاظ روانی از ظاهر خود ناراضی باشند، اما داشتن سینه‌های بیش‌ازحد بزرگ (بزرگی بیش از اندازه سینه‌ها)  نه‌تنها داراي اثرات منفي رواني بر فرد است، بلكه می‌تواند موجب ناراحتی جسمی ‌شود. وزن سینه‌های بزرگ اغلب می‌تواند باعث کمردرد شود و همچنین فرد ازلحاظ ظاهري دچار احساس خجالت می‌شود.
براي كاهش سايز و کوچک کردن سینه‌ ها دو راه وجود دارد: روش جراحی باز و روش لیپوساکشن. شیوه‌های متعددي براي انجام لیپوساکشن وجود دارد. در این مقاله اصطلاح "لیپوساکشن" به این روش خاص اشاره می‌کند، که ممکن است با روش‌های دیگر انجام ليپوساكشن شباهت‌ها و تفاوت‌هایی داشته باشد.

متخصصین کلینیک زیبایی تخصصی صدف در زمینه كوچك كردن سينه بدون ایجاد زخم، تجربه و مهارت فراوانی دارد. تنها با ايجاد دو برش کوچک بر روی هر سینه شما، سینه‌های کوچک‌تر و خوش‌فرم‌تر بدون ايجاد زخم همانند روش سنتي خواهید داشت.  اين انقلاب در كوچك كردن سینه در كلينيك صدف  با استفاده از لیپوساکشن انجام‌شده است.

لیپوساکشن كوچك كردن سينه


پزشکاني که در حال حاضر در انجام لیپوساکشن مهارت دارند، باید پس از آموزش كافي توانایی انجام ليپوساكشن كوچك كردن سینه را داشته باشند. این روش تا حد زیادی شبیه به انجام لیپوساکشن در نواحي دیگر بدن است.

مانند هر روش پزشکی دیگر، بیمار با تقبل هزینه لیپوساکشن پيش از عمل به يك مشاوره و معاينه پزشكي كامل نياز دارد. دانستن این موضوع كه چه چيزي واقعاً بيمار را آزار می‌دهد، اهمیت دارد؛ افتادگی سينه يا حجم آن؟ همچنين سینه‌هاي بيمار بايد ازلحاظ علائم سرطان سينه معاينه شوند.

در روز عمل، يك معاینه پزشکی كامل انجام می‌شود تا مطمئن شویم بیمار براي درمان مناسب است. پيش از درمان از بيمار عكس گرفته می‌شود، زيرا برخی از بیماران فراموش می‌کنند كه پيش از عمل چه ظاهري داشته‌اند. البته این ‌مشکل در كوچك كردن سينه شایع نیست، زيرا بسیاری از بیماران كاهش وزن در سینه‌ها را كاملاً احساس كرده و كمتر به جنبه زيباشناختي اين روش توجه می‌کنند. می‌توان حجم سینه را با استفاده از تكنيك نفوذ آب كه توسط ارشميدس كشف شد، برآورد كرد. به عبارت ساده، هر سينه را به‌طورجداگانه در یک سطل پر از آب قرار دهيد و حجم آب موجود را اندازه‌گیری كنيد. این روش مقياسي از ميزان چربي قابل‌برداشت از سينه را در اختيار قرار می‌دهد. به‌عنوان یک قاعده کلی، بیش از نیمی از حجم سينه نباید کم شود.
روش لیپوساکشن به‌خودی‌خود يك روش ساده است. در صورت لزوم، چربي از كل ناحيه سینه برداشته می‌شود، اما درعین‌حال نباید به بافت‌های غده‌ای سخت نزديك شد.کانول لیپوساکشن بايد دور بافت غده‌ای که به‌طورمعمول درست در زير سينه قرارگرفته است، حركت داده شود. از انجام لیپوساکشن در ناحيه تقريباً 10سانتي ترقوه اجتناب می‌شود، زيرا اين ناحيه عروقی‌تر است.  همچنین از ايجاد برش در ناحيه حساس کلوئید اطراف جناغ سینه خودداري می‌شود. پس از عمل، براي جلوگيري از ايجاد كبودي محل فشار داده و محكم بسته می‌شود. به بیماران توصیه می‌شود که  پس از 24 ساعت تمام پوشش‌ها را برداشته و از سینه‌بند قبلی خود استفاده کنند و حداقل تا چهار هفته پس از درمان از سینه‌بند کوچک‌تر استفاده نکنند. زیرا فشار بیش‌ازحد تنها روند بهبودی را به تأخیر انداخته و به حصول نتایج بهتر منتهی نمی‌شود.

روش دیگر برای کوچک کردن سینه با لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد) است. عمل لیپوماتیک ابتکاری جدید در لیپوساکشن است. یک تکنیک ایمن، مؤثر و آسان.

مزایای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن در مقایسه با روش قدیمی‌تر


روش کوچک کردن سینه لیپوساکشن دارای مزایای بسیاری است، ازجمله:‌

  • بهبود سریع: درحالی‌که به بیماران توصیه می‌شود تا یک هفته فعالیتی نداشته باشند، بسیاری از افراد تنها پس از 3 روز کار و فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
  • بهبود فرم سینه.
  • باقی نگذاشتن جای زخم:‌ تنها دو زخم کوچک در هر سینه در نقطه قرارگیری کانول.
  • عدم تأثیر بر توانایی شیردهی.
  • مستعد تشخیص بهتر در ماموگرافی.
  • باقی ماندن حس در نوک و هاله سینه.
  • هزینه جراحی کوچک کردن سینه کمتر در مقایسه با روش سنتی.
  • گزینه عالی برای بیمارانی است که به دلیل مشکلات پزشکی مانند دیابت، فشارخون بالا، ضعف عضلانی، اسکلروز چندگانه، یا آسم توان تحمل یک روش جراحی تهاجمی‌تر را ندارند.

کاندیدای مناسب برای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن


بیماران ایده‌آل برای روش غیر جراحی کوچک کردن سینه با لیپوساکشن زنان سالم 40 سال به بالا هستند، که انتظارات واقع‌بینانه از نتایج عمل را دارند. میزان چربی در سینه‌های زنان مسن‌تر از بافت‌های غددی بیشتر است و انجام لیپوساکشن را آسان‌تر می‌سازد. بافت‌های غده‌ای الیافی هستند و نفوذ کانول لیپوساکشن را دشوار می‌کنند. در سینه‌های دارای چربی بیشتر، نتایج بهتری نیز به دست می‌آید،‌ زیرا امکان تخلیه حجم بیشتری از چربی وجود دارد. مهم است که پیش از عمل، پزشک میزان تخلیه چربی را تخمین بزند، در غیر این صورت ممکن است چربی بیش‌ازحد نیاز تخلیه شود. البته لازم به ذکر است که عمل کوچک کردن سینه مردان نیز انجام میگردد. کوچک کردن سینه در مردان مربوط به از بین بردن ورم غیر عادی در ناحیه سینه مردان می‌باشد.

 از سوی دیگر، جراحی ماموپلاستی کوچک کردن سینه برای زنان مسن‌تر مناسب است. در مقایسه با لیپوساکشن، درروش جراحی تهاجمی‌تر، خطر بهبود ضعیف زخم و عفونت پس از جراحی وجود دارد.
عمل جراحی کوچک کردن سینه با لیپوساکشن می‌تواند افتادگی سینه ها را نیز برطرف سازد، اما عملکرد اصلی این روش کاهش حجم سینه است. بیمارانی که نیاز به بالا کشیدن سینه‌ها را دارند، برای لیپوساکشن مناسب نیستند و باید جراحی بالا کشیدن سینه را انجام دهند.

عوارض بالقوه


کوچک کردن سینه با لیپوساکشن، اگر به‌درستی انجام شود، به‌طورکلی بسیار بی‌خطر است. عوارض لیپوساکشن سینه از لیپوساکشن نواحی دیگر بدن متفاوت نیست. این عوارض عبارت‌اند از: هماتوم، تشکیل شبه کیست، عفونت، کبودی، تورم، درد خفیف و حساسیت نسبت به لمس یا فشار.

باید بیماران را آگاه ساخت که همانند تمام جراحی‌های لیپوساکشن، بهترین نتایج تنها شش تا 12 ماه پس از عمل قابل‌مشاهده است.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است