گونه‌گذاری بدون جراحی و با تزریق ژل

pretty-woman

گونه‌گذاری به روش غیر جراحی، فرآیندی است که از تزریق ژل برای بهبود ظاهر و برجستگی گونه، بدون نیاز به عمل جراحی و یا کاشت پروتز گونه استفاده می‌شود. با افزایش سن، پوست صورت فرد، کلاژن و چربی خود را از دست داده و در نتیجه کانتور صورت دچار تغییر می‌شود. گونه‌ها نیز فرو‌رفته و پوست صورت دچار افتادگی و چین و چروک می‌شود. در نتیجه، ظاهر فرد پیر و خسته به‌نظر می‌رسد. گونه گذاری با تزریق ژل یک راه حل بی‌خطر و مقرون به صرفه است که بدون خطرات و یا هزینه‌های مرتبط با عمل جراحی باعث بهبود قابل توجهی در زیبایی و جوانی چهره افراد می‌شود.

در کلینیک فوق تخصصی زیبایی صدف، تزریق ژل یک روش سریع و مؤثر برای گونه‌‌گذاری است که بدون ایجاد ظاهری مصنوعی، برای شاداب و جوان‌تر کردن چهره بیماران انجام می‌شود. اثرات این روش، فوراً قابل مشاهده و بدون بروز تورم و کبودی است، همچنین نیازی به استراحت بیماران و نقاهت بعد از عمل ندارد.

تزریق ژل به گونه‌ها در کلینیک زیبایی صدف


روش گونه‌ گذاری بدون جراحی برای رفع فرورفتگی گونه‌ها و کاهش حجم آن‌ها کاربرد دارد. با جایگزین کردن ژل به‌جای حجم از دست رفته گونه‌ها، ظاهر شل و فرورفته پوست صورت بهبود یافته و خطوط کانتور صورت، جوان و جذاب می‌شود. گزینه‌های متعددی برای گونه‌گذاری و برجسته‌کردن گونه‌ها وجود دارد، از جمله کاشت گونه با عمل جراحی، پیوند چربی، یا روش جدید‌تری به نام تزریق ژل که با استفاده از تکنیک‌های غیرجراحی انجام می‌شود.

قبل از انجام تکنیک تزریق ژل برای برجسته کردن گونه، پزشک متخصص، صورت بیمار را ارزیابی کرده و قسمت‌هایی را که نیاز به اضافه کردن حجم دارد، تعیین می‌کند. سپس ژل یا را در عمق بافت نرم گونه تزریق می‌کند. این عمل، همزمان به لیفت قسمت میانی صورت نیز کمک می‌کند.

از آنجا که این درمان با محصولات حاوی مواد بیهوشی انجام می‌شود، قاعدتاً شما نباید در طی عمل، دردی را احساس کنید. اما با از بین رفتن تاثیر داروی بیهوشی، درد خفیفی را از چند ساعت تا چند روز بعد خواهید داشت. پزشک شما در طول این دوره، مصرف منظم داروی پاراستامول را به شما توصیه خواهد کرد.

پس از درمان، منطقه تزریق شده دچار قرمزی و تورم می‌شود. رفع اثرات تورم می‌تواند تا یک هفته طول بکشد. با این حال، مقدار زیادی از تورم ظرف چند روز برطرف می‌شود. در این دوره به شما توصیه می‌شود که در هنگام خواب، به پشت بخوابید و از چند بالش اضافی استفاده کنید. همچنین ممکن است مقداری کبودی مربوط به درمان بروز کند که ظرف چند روز برطرف خواهد شد.

مزایای برجسته کردن گونه‌ها با تزریق ژل


مزایای این روش عبارتند از:

1) این روش دارای حداقل تهاجم است. بنابراین دوره نقاهت و یا خطرات ناشی از جراحی بسیار کمی وجود دارد.

2) این عمل، بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر روش‌هاست.

3) قابل برگشت است.

4) بیمار می‌تواند در حین عمل، بر نتایج حاصله کنترل داشته باشد. بیمار می‌تواند با استفاده از یک آینه دستی، نظرات خود را در حین پیشرفت مراحل این روش، به پزشک اعلام کند.

5) این روش، یک انتخاب عالی برای داشتن صورتی جوان‌تر و شاداب‌تر است، زیرا نیازهای زیبایی به اقتضای سن و تغییرات صورت فرد، تغییر می‌کند.

کاندیدهای مناسبی برای برجسته‌کردن گونه با تزریق ژل


هر بیماری که خواهان بهبود اندازه و شکل گونه‌های خود باشد، ممکن است برای برجسته کردن کونه بدون جراحی، کاندید مناسبی باشد. بیمارانی که قسمت میانی صورت آن‌ها صاف یا بدفرم است، می‌توانند تعادل چهره خود را با این درمان بهبود ببخشند. همچنین، بیمارانی که دارای دفورمیتی گونه‌های‌ مادرزادی و یا ناشی از صدمات هستند، می‌توانند بدون درد، خطر و نقاهت ناشی از جراحی، به بهبود قابل توجهی در زیبایی چهره خود دست یابند.

سوالات رایج


دوام نتایج تزریق ژل چه مدت است؟

تزریق ژل‌ موجب بهبود طولانی مدت زیبایی گونه‌ها به مدت حدوداً 12-18 ماه می‌شود. به بیماران توصیه می‌شود که جلسات درمان را هر 12-18 ماه برای حفظ شکل مورد نظر گونه‌های خود تکرار کنند.

آیا در طول درمان، هیچ گونه درد و ناراحتی و کبودی بروز خواهد کرد؟

انتظار می‌رود که در طول درمان، حداقل درد و ناراحتی را احساس کنید. با استفاده از تکنیک‌های دقیق، هیچ‌گونه کبودی نباید رخ دهد. مقداری کبودی خفیف معمولاً پس از 1 هفته برطرف خواهد شد. گونه‌های شما ممکن است در 3-5 روز اول، حساس به لمس شوند. به طور کلی، بسیاری از بیماران ما از اینکه عملاً هیچ دردی را تجربه نمی‌کنند، بسیار خوشحالند.

برای مشاهده نتایج تزریق ژل به گونه‌ها، چه مدت زمان لازم است؟

بهبود در شکل و برجستگی گونه‌ها بلافاصله پس از عمل گونه‌گذاری با این روش غیر جراحی، قابل مشاهد است. تورم آن در طی 1 هفته برطرف خواهد شد.

آیا تزریق ژل به گونه‌ها با عوارض جانبی احتمالی همراه است؟

برجسته‌کردن گونه‌ها و گونه گذاری  با روش غیر جراحی، بسیار امن‌تر و کم هزینه‌تر از روش سنتی کاشت پروتز گونه است. با این تکنیک، زمان قابل توجهی برای ریکاوری لازم نیست و بسیاری از بیماران بلافاصله می‌توانند کار و فعالیت‌های خود را از سر بگیرند. بعد از درمان، مقداری تورم خفیف و کمی ناراحتی و احتمال بسیار کمی برای کبودی در منطقه تزریق وجود دارد. به طور معمول، درد آن در عرض چند ساعت از بین رفته، تورم نیز در طی یک روز یا بیشتر برطرف می‌شود. کبودی نیز ظرف چند روز از بین خواهد رفت.

چه مدت زمان برای تزریق ژل به گونه‌ها مورد نیاز است؟

به طور معمول، درمان در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود. اکثر افراد بلافاصله بعد از جلسه درمان، با کمال راحتی به فعالیت‌های عادی خود بازمی‌گردند. ممکن است مقداری آرایش پس از درمان مورد نیاز باشد.

معمولاً چه درمان‌های دیگری در رابطه با برجسته‌کردن گونه‌ها انجام می‌شود؟

غالباً در همان جلسه، برای جوان‌سازی قسمت میانی تا فوقانی صورت، درمان‌های دیگری ازجمله کاهش چین و چروک با بوتاکس برای رفع خطوط اخم و خطوط پنجه کلاغی (در گوشه خارجی چشم) و لایه برداری شیمیایی پوست انجام می‌شود، که به طرز محسوسی می‌تواند موجب سفت شدن پوست و محو شدن آثار پیری از چهره شما گردد.

هزینه تزریق ژل به گونه‌ها چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به گونه‌ها با توجه به میزان عمل اصلاحی مورد نظر بیماران، تعیین می‌شود. بیماران باید جهت مشاوره با متخصصین کلینیک صدف، برای اخذ نوبت اقدام نمایند و یا فرم تماس با ما را به صورت آنلاین ارسال کنند، تا از مناسب بودن تزریق ژل برای گونه‌های خود و نیز قیمت کاشت گونه ، اطلاع حاصل نمایند.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است