rf cavitation

photo_2016-09-26_11-40-59

دستگاه کوتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند، در بافت چربی لرزش ایجاد می نماید و با ایجاد فشار در این بافت حباب هایی در بین سلول های چربی ایجاد می کند. فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و نیز لرزش ، باعث پاره شدن غشای سلول های چربی شده و نهایتا منجر می شود که چربی آزاد شده از سلول های چربی وارد رگ های لنفاوی و نهایتا عروق خونی شده و از طریق ادرار دفع شوند

کوتیشن چگونه کار می کند؟


 چربی ها عمدتا در داخل سلول های چربی به فرم تریگلیسیرید ذخیره می گردند ، تریگلیسیریدها همانطوری که از اسمش پیداست از سه اسید چرب دراز زنجیر و یک زنجیره گلیسرول تشکیل شده است که فرمی ذخیره ای در بدن تلقی می گردد، در مواقع نیاز به انرژی ( مانند ورزش یا رژیم های لاغری ) این مولکول های بزرگ برای مورد استفاده قرار گرفتن و عبور از غشای سلول باید تحت تاثیر آنزیم ها شکسته شده و از غشای سلول به داخل خون منتقل گردند. لیپوکویتیشن متدی است که در تحت تاثیر امواج فراصوت ساختار چربی ها شکسته شده و روند آزاد سازی آنها در موضع تحت درمان ( مثلا شکم یا پهلو ) تسهیل و تسریع می یابد و به این وسیله لاغری در سایر نواحی که مد نظر قرار ندارند ( مانند پاها یا سینه ) متوقف یا بسیار کند می گردد

%d8%b4

چگونه عمل می کند؟


جهت بزرگنمایی کلیک کنید 

بافت چربی برای ذخیره  انرژی به شکل چربی تخصص یافته است. این تکنیک با استفاده از امواج فراصوتی با فرکانس بالا است. امواج فراصوتی از طریق پوست، مستقیما به بافت چربی نفو کرده و آن را به قطعات کوچکتر شکسته و باعث بوجود آمدن حباب های کوچکی شده که چربی را به یک ماده ی مایع تبدیل می کند. سپس این مایع بوسیله ی سیستم لنفاوی و ادراری به راحتی از بدن خارج می شود.

کوتیشن ( Cavitation )  یک روش جدید و بدون نیاز به جراحی برای حذف چربی است. این تحول بنیادین در اروپا طراحی شده  است. این تحول بنیادین در اروپا طراحی شده است. هیچ احتیاجی به جراحی، بیهوشی، بستری شدن، مرخصی از کار و دوران نقاهت ندارد.

برخلاف روش سنتی و قدیمی لیپوساکشن، در کوتیشن تیغ، بیهوشی و جراحی وجود ندارد. کوتیشن شبیه به "مزوتراپی" و یا "حل کردن چربی" می باشد که در یک درمان برای سلولیت به نام چاقی موضعی است. معمول ترین نواحی دارای مشکل کپل ها، شکم، پهلوها، ران  ها، بالای بازو، داخل زانوها و سینه ی مردان است.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است